Статті

Toefl ibt home edition і duolingo різниця

Іспити TOEFL iBT Special Home Edition та Duolingo з англійської мови можна скласти вдома онлайн. Який з них обрати для вступу до університетів Німеччини чи Австрії на англомовні програми. Порівняння, ціни, терміни.

Освіта в Німеччині для українців: переваги, особливості, умови вступу

Високий рівень економічного розвитку в країні, на думку більшості експертів, є результатом грамотного підходу до організації навчання в німецьких інститутах та університетах

Чому сьгодні варто вивчати німецьку мову: причини для тих, хто має сумніви

Не сумнівайтеся: час, витрачений вивчення іноземної мови, обов’язково виправдає себе

Німецька для початківців

Як вивчити німецьку мову з нуля? З чого почати? Як вибрати свій вид навчання? Як вибрати курси німецької мови? Як обрати викладача? Ці та інші питань турбують всіх, хто починає вивчати німецьку.

Навчання в Німеччині після школи або з українського ВНЗ

Щоб вступити на перший курс німецького університету, потрібно компенсувати 1 рік різниці між українською і німецькою шкільною освітою. Цей рік можна вже провести в Німеччині в підготовчому коледжі або ще в Україні на першому курсі українського університету.

Робота в Німеччині для кваліфікованих фахівців

Новий закон (Fachkräfteeinwanderungsgesetz), що набрав чинності 1 березня 2020 року, полегшує працевлаштування в Німеччині для кваліфікованих фахівців, не з країн ЄС.

Як вибрати освітнє агентство

Освітнє агентство – це компанія, яка допомагає визначитися майбутньому студенту з вибором країни і стратегії вступу і надати повний супровід, починаючи від підбору навчальних закладів і закінчуючи супроводом, в країні навчання.

Навчання в Німеччині і вступ під час Covid-19

Навчання в Німеччині під час Covid-19 можливе – доведено онлайн викладанням в університетах. А для абітурієнтів – маса плюсів: продовження термінів подачі, менше документів …

Освіта МВА

MBA (Master of Business Administration, в перекладі – «Магістр бізнес адміністрування») – професійна кваліфікаційна ступінь в сфері менеджменту.
MBA – це практично єдина визнана у всьому світі кваліфікаційна ступінь в галузі управління бізнесом.

Ринок праці в Німеччині: спеціальності, зарплати

Той, хто хоче багато заробляти в Німеччині, повинен заздалегідь підійти до вибору спеціальності, так як це визначає майбутню сферу діяльності, професію і рівень зарплати. Якщо проаналізувати зарплати працівників із вищою освітою, можна відразу зрозуміти, з якою освітою в Німеччині можна дійсно добре заробляти.

Значення абревіатур

Освітня агенція Startstudy пропонує ознайомитися зі значенням наступних абревіатур:

ACBSP – Accreditation Council for Business Schools and Programs (Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм). Провідна спеціалізована американська асоціація по акредитації бізнес-шкіл і програм.

Підготовка до TestDaF

Історія університетів Німеччини дуже начисена. Багатьом з них вже виповнилося більше ніж 500 років. Однак, система освіти цієї країни не перестає себе вдосконалювати. Істотний прогрес освітньої системи, за останні десять років, практично ніяк не позначився на ціновій політиці вузів. Навчання в Німеччині дуже привабливе для студентів із усіх куточків нашої планети.

Навчання у Німеччині

Історія університетів Німеччини дуже насичена. З кожним роком, все більше абітурієнтів з усіх куточків світу хочуть здобути вищу освіту в відомих європейських університетах. Навчання в Німеччині, є мрією багатьох студентів з України. Але не всі знають, як можна почати навчання в Німеччині.

Навчання в Німеччині англійською мовою

Здобути освіту в университеті Німеччини, можна не знаючи німецької мови. Сьогодні, навчання в Німеччині англійською можливо більш ніж на 900 спеціальностях. Кількість цих спеціальностей, з кожним роком неухильно зростає, адже ще в 2009 їх налічувалось не більше 500.

Як вивчити німецьку з нуля

Щоб виїхати до Німеччини на навчання, або маючи робочу візу або візу нареченої, необхідно мати рівень мініму А1, і підтвердити його іспитом Goethe Zertifikat A1

Навчання в Німеччині для кожного

Своєму економічному процвітанню Німеччина зобов’язана фахівцям, рівень підготовки яких знаходиться на найвищому рівні. Саме тому, багато уваги уряд Німеччини приділяє освіті. Німецьку систему освіти називають однією з найбільш інноваційних, тому що вона перенесла найбільшу кількість змін за останні сто років. Саме тому, навчання в Німеччині – це не тільки престиж, але ще і чудова можливість максимально проявити себе і свої навички.

Найпопулярніші університети Німеччини

Університети Німеччини вважаються найбільшими європейськими центрами освіти. На це вплинуло стрімке зростання економіки країни в кінці двадцятого століття. Культура вищої освіти безперервно розвивається.

Навчання в Німеччині для українців

Молоді українські студенти, з кожним роком, все частіше замість навчання у вітчизняних вузах, вибирають закордонні. Навчання в Німеччині стала більш доступним, тому почало користуватись досить великим попитом.

Нюанси навчання в Австрії

Той факт, наскільки якісною є австрійська освіта, відомо не лише в Європі, але й у цілому світі. Видатних вчених із цієї країни, світ побачив велику кількість. Навчання в Австрії побудовано всього за одним фундаментальним принципом – «свобода навчання».

Як здобути вищу освіту в Німеччині

Багато вітчизняних студентів бажають навчатися в Німеччині. Вони хочуть вивчити німецьку мову, отримати можливість жити в розвиненій європейській країні, знайти цікаву роботу з гідною платнею, а згодом, і зовсім залишитися тут жити.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час