Статті

Як вибрати освітнє агентство

Освітнє агентство – це компанія, яка допомагає визначитися майбутньому студенту з вибором країни і стратегії вступу і надати повний супровід, починаючи від підбору навчальних закладів і закінчуючи супроводом, в країні навчання.

Навчання в Німеччині і вступ під час Covid-19

Навчання в Німеччині під час Covid-19 можливе – доведено онлайн викладанням в університетах. А для абітурієнтів – маса плюсів: продовження термінів подачі, менше документів …

Освіта МВА

MBA (Master of Business Administration, в перекладі – «Магістр бізнес адміністрування») – професійна кваліфікаційна ступінь в сфері менеджменту.
MBA – це практично єдина визнана у всьому світі кваліфікаційна ступінь в галузі управління бізнесом.

Ринок праці в Німеччині: спеціальності, зарплати

Той, хто хоче багато заробляти в Німеччині, повинен заздалегідь підійти до вибору спеціальності, так як це визначає майбутню сферу діяльності, професію і рівень зарплати. Якщо проаналізувати зарплати працівників із вищою освітою, можна відразу зрозуміти, з якою освітою в Німеччині можна дійсно добре заробляти.

Значення абревіатур

Освітня агенція Startstudy пропонує ознайомитися зі значенням наступних абревіатур:

ACBSP – Accreditation Council for Business Schools and Programs (Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм). Провідна спеціалізована американська асоціація по акредитації бізнес-шкіл і програм.

Підготовка до TestDaF

Історія університетів Німеччини дуже начисена. Багатьом з них вже виповнилося більше ніж 500 років. Однак, система освіти цієї країни не перестає себе вдосконалювати. Істотний прогрес освітньої системи, за останні десять років, практично ніяк не позначився на ціновій політиці вузів. Навчання в Німеччині дуже привабливе для студентів із усіх куточків нашої планети.

Навчання у Німеччині

Історія університетів Німеччини дуже насичена. З кожним роком, все більше абітурієнтів з усіх куточків світу хочуть здобути вищу освіту в відомих європейських університетах. Навчання в Німеччині, є мрією багатьох студентів з України. Але не всі знають, як можна почати навчання в Німеччині.

Навчання в Німеччині англійською мовою

Здобути освіту в университеті Німеччини, можна не знаючи німецької мови. Сьогодні, навчання в Німеччині англійською можливо більш ніж на 900 спеціальностях. Кількість цих спеціальностей, з кожним роком неухильно зростає, адже ще в 2009 їх налічувалось не більше 500.

Німецька мова для початківців

Для того, щоб виїхати до Німеччини маючи візу нареченої, студентську або робочу, необхідно, надавати сертифікат, що підтвердить Ваші навички володіння мовою. У деяких випадках, необхідно мати хоча б базові знання німецької, рівень А1, і підтверджується іспитом Start Deutsch 1.

Навчання в Німеччині для кожного

Своєму економічному процвітанню Німеччина зобов’язана фахівцям, рівень підготовки яких знаходиться на найвищому рівні. Саме тому, багато уваги уряд Німеччини приділяє освіті. Німецьку систему освіти називають однією з найбільш інноваційних, тому що вона перенесла найбільшу кількість змін за останні сто років. Саме тому, навчання в Німеччині – це не тільки престиж, але ще і чудова можливість максимально проявити себе і свої навички.

Найпопулярніші університети Німеччини

Університети Німеччини вважаються найбільшими європейськими центрами освіти. На це вплинуло стрімке зростання економіки країни в кінці двадцятого століття. Культура вищої освіти безперервно розвивається.

Навчання в Німеччині для українців

Молоді українські студенти, з кожним роком, все частіше замість навчання у вітчизняних вузах, вибирають закордонні. Навчання в Німеччині стала більш доступним, тому почало користуватись досить великим попитом.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час