Навчання в Німеччині для кожного

Оновлено: 02.09.2019

Своєму економічному процвітанню Німеччина зобов’язана фахівцям, рівень підготовки яких знаходиться на найвищому рівні. Саме тому, багато уваги уряд Німеччини приділяє освіті. Німецьку систему освіти називають однією з найбільш інноваційних, тому що вона перенесла найбільшу кількість змін за останні сто років. Саме тому, навчання в Німеччині – це не тільки престиж, але ще і чудова можливість максимально проявити себе і свої навички.

Вища освіта в Німеччині

У німецьких університетах кожен рік  зростає кількість учнів з інших країн. Точно відомо, що за останні роки ця цифра становить понад 160 000 іноземних студентів. Саме тому, Німеччина є для більшості абітурієнтів найбільш пріоритетним напрямком. Можна з упевненістю говорити, що безкоштовна освіта в Німеччині – це не міф, а реальність. Кількість програм збільшується з кожним роком на десятки і навіть сотні. Багато з них, пропонують навчання не тільки на німецькій мові, але і на англійській.

Університети Німеччини існують двох видів: вищі школи і звичні університети. Між собою вони відрізняються, в першу чергу, стилем навчання, а також цілями. Наприклад, звичайні університети мають орієнтир на те, щоб випускати в більшості своїй викладачів або дослідників, тут переважає теоретичне навчання. Вищі школи, більше уваги приділяють вивченню ринку праці, тому фахівці, які закінчують їх, можуть сміливо шукати роботу за різними сучасними і затребуваними технічними спеціальностями.

Мовні курси в Німеччині

Навчання в Німеччині в переважній більшості ВНЗ проводиться на німецькій мові, та й спілкуватися з усіма навколо українському студенту, також, належить на цій мові. А вивчити її можна набагато легше і швидше,  якщо є впевненість у компетентності викладачів, безпосередньо в самій Німеччині. Німецькі школи з вивчення мови працюють за таким принципом, що групи на навчання набирають раз на тиждень, або  раз на місяць, а тому заявку на їх проходження можна подавати, коли зручно. Тривалість таких курсів може бути різною, все залежить від початкового володіння мовою для абітурієнта. Якщо вивчення мови дається йому добре, можна пройти також інтенсивний курс навчання, який триватиме не більше місяця часу, деякі ж курси тривають до року.

Які вимоги необхідно виконати, щоб почати навчання в Німеччині

Правила вступу в німецькі університети для іноземних студентів досить часто змінюються. Якщо раніше, щоб подати документи до вищого навчального закладу цієї країни, студент повинен був мати два роки і більше навчання у вітчизняному вузі, а в іншому випадку, йому необхідно було ще й проходити рік навчання в коледжі, що знаходиться при університеті, то за останні роки все змінилось. Здобути вищу освіту в Німеччині можна і не маючи досвіду навчання в університеті, досить буде успішно скласти всі іспити в підготовчий коледж при університеті, а потім вступати до університету.

Істотно спростилися і вимоги, що висуваються до знання німецької мови абітурієнтам. З кожним роком зростає кількість бакалаврських програм, що повністю проводяться англійською мовою. Окрім того, вартість їх повністю співпадає з ціною програми на німецькій мові. Тому, при відмінному знанні англійської мови, можна почати навчання в Німеччині.

Програми з підготовки до вступу до німецьких університетів

Почати безкоштовне навчання в Німеччині можна і після навчання в студентському коледжі. Вся справа в тому, що система освіти в Європі інакша, німецькі школярі витрачають на навчання в школі цілих дванадцять – тринадцять років, відповідно мають більше навичок, ніж у українських школярів, які отримали середню освіту на батьківщині. Однак, така програма вимагає, щоб студент вже мав німецькою мовою на досить високому рівні. Тривалість самого навчання дорівнює двом семестрам, після закінчення яких, необхідно буде складати випускні іспити. У коледжі викладаються саме ті предмети, які  знадобляться в подальшому навчанні в університеті за заздалегідь обраною спеціальністю.

Навчання в Німеччині, а саме в підготовчому коледжі, можливе відразу після школи. Таке навчання в Німеччині позитивно позначиться не тільки на якості вивчення мови, а й на подальшому вступі до університету.

Навчання  в Німеччині можливе тільки при наявності спеціальної студентської візи, документи на відкриття якої, потрібно подавати завчасно, краще за пару місяців до  дати початку навчання. Видавати дану візу можуть як абітурієнтам, так і вже зарахованим на навчання студентам. Вона без проблем продовжується вже на території самої Німеччини.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час