Найпопулярніші університети Німеччини

Оновлено: 02.09.2019

Університети Німеччини вважаються найбільшими європейськими центрами освіти. На це вплинуло стрімке зростання економіки країни в кінці двадцятого століття. Культура вищої освіти безперервно розвивається.

Останні десять років, ВНЗ Німеччини акцентують свою увагу на тому, щоб одержувані студентами знання, були одразу ж застосовні на практиці. Це можна оцінити не тільки за студентськими проектними роботами, а й за повноцінним стажуванням у великих європейських компаніях.

Чому варто здобувати освіту у ВНЗ Німеччини?

Навіть студентам із інших країн, можна розраховувати на безкоштовну освіту в університеті  Німеччини. Винятком можна вважати, хіба що, приватні вищі навчальні заклади. Все, що студентам на безоплатній формі навчання потрібно буде сплачувати – це обов’язкові семестрові внески, розмір яких дорівнює приблизно 100-300 євро за кожен семестр. Цей внесок є дуже корисним і для самих студентів, адже він повністю покриває їх витрати на транспорт, а також дає можливість відвідувати бібліотеку, бути в складі студентської спільноти і багато іншого. Тобто, відповідальний студент може за такі невеликі гроші отримати якісну освіту, що буде мати велику цінність не тільки в країнах Європи, а й в будь-якому іншому куточку світу.

Проходження університетської практики. Всі великі ВНЗ Німеччини дозволяють своїм студентам присвятити один навчальний семестр для проходження практики в одній із німецьких компаній, що відповідає обраному профілю студента. Після закінчення навчання, студент матиме не тільки якісний диплом, а й чудовий досвід роботи у великій компанії. Це дозволить влаштуватися на високооплачувану і надійну роботу в кілька разів швидше, відразу після випуску з університету.

Історичні архітектурні пам’ятники. Багато ВНЗ Німеччини були створені ще в далекі часи Середньовіччя. Одним із прикладів такої споруди, є замок Хоентюбінген, що належить до Тюбінгенкому університету. Він був зведений, як вважають історики, ще в одинадцятому столітті. І навіть до цього дня, в таких старовинних спорудах, пам’ятках історії, проводять заняття.

Університети Німеччини в світовому рейтингу

Існують спеціальні рейтинги університетів у всьому світі. Безліч німецьких ВНЗ займають високі позиції, серед найбільш відомих можна виділити: Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана, Технічний університет Мюнхена, а також Університет Карлсруе і Гейдельберзький університет. Що більш важливо, ВНЗ Німеччини відомі бездоганною підготовкою своїх студентів до професійної діяльності в майбутньому. Рівень працевлаштування випускників таких вищих закладів, з кожним роком піднімається в рейтингах, займаючи лідируючі позиції.

Кращі ВНЗ у Німеччині

Безоплатне навчання в університетах Німеччини можливе лише у державних навчальних закладах, приватні установи, зазвичай, платні. Однак, відомі на весь світ саме найстаріші державні ВНЗ, вчитися в яких дуже перспективно.

Технічний університет Мюнхена був заснований в кінці дев’ятнадцятого століття і за ці роки відіграв одну з найважливіших ролей у розвитку науки і техніки Німеччини. Для багатьох іноземних абітурієнтів, освіта у ВНЗ Німеччини асоціюється, в першу чергу, саме з цим університетом, адже його порівнюють  із такими відомими вищими навчальними закладами, як Оксфорд або Кембридж. В останні роки, університет сконцентрований на розробці біотехнологій, а також займається фізикою елементарних частинок.

Мюнхенський університет відносять до одного з найстаріших ВНЗ Німеччини, адже заснований він був ще в кінці п’ятнадцятого століття. Свої дослідження тут проводили багато відомих учених, які своїми відкриттями розвивали фізику. Поціновувачам технічних наук, цей університет припаде до смаку, проте й шанувальникам гуманітарних наук, також припаде до душі факультет філософії.

Гейдельберзький університет є першим у всій Німеччині, та й у всій Європі важко відшукати установу старіше. У різні роки тут викладали найвідоміші люди. На сьогоднішній день, в пріоритеті університету виступають такі напрямки як, медицина, германістика і фізика.

Геттінгенський університет – це не менш відомий ВНЗ, завдяки якому, світ побачив найбільшу кількість лауреатів Нобелівської премії, всього їх налічують 45 осіб. Пріоритетними дисциплінами цього університету можна вважати психологію і біологію.

Університет Фрайбург був створений ще в п’ятнадцятому столітті. Він був зосередженням гуманітарних думок. Завдяки знанням, отриманим в цій установі, багато його випускники стали лауреатами Нобелівської премії. Медицина і фармацевтика, на даний момент, найбільш сильні дисципліни в цьому вищому навчальному закладі.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час