Досягнення

Startstudy на одному із кращих телеканалів країни 1+1

  • Вступ на «Медицину» до Німеччини

achievements

Щороку освітнє агентство Startstudy отримує тисячі запрошень з різних університетів Німеччини. Ми пишаємося тим, що наші студенти вчаться, майже у всіх німецьких ВНЗ, в тому числі, в найбільш рейтингових, наприклад: LMU München, Mannheim Universität, TU Berlin, Humboldt Universität zu Berlin тощо.

Незважаючи на те, що наші студенти вступають і навчаються за різноманітними спеціальностями у Німеччині, починаючи від економіки і закінчуючи дизайном, в даній рубриці ми хочемо представити копії запрошень саме на спеціальності «Медицина» і «Стоматологія», що отримували наші студенти. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що це тільки невелика частина всіх запрошень з медицини, що ми отримали за роки нашої роботи.

Чому саме медицина? Тому що це найважчий вступ в Німеччині. І нам є чим пишатися! Ми сміливо можемо повідомити, що є єдиним агентством! яке зараховувало відразу кілька студентів на літній семестр в один з найвідоміших медичних ВНЗ Німеччини Шаріте в Берліні на медицину: Charité – Universitätsmedizin Berlin.

На 16 місць для всіх іноземних студентів з усього світу на літній семестр, ми отримували по 2 !! запрошення, і так кілька років поспіль !!

Наші студенти вивчають медицину у всіх університетах Німеччини. А, наприклад, з ЛМУ Мюнхен, який входить в топ кращих університетів світу, ми вже встигли отримали не один десяток запрошень на медицину, та на стоматологію.

Хочу навчатись
  • Як вчити Медицину в Німеччині. Відгуки наших студентів
  • Підготовка до іспиту TestAS

achievements

Вже багато років, ми успішно готуємо наших студентів для здачі іспиту TestAS.

TestAS-це тест для перевірки інтелектуальних здібностей абітурієнта, що найбільш важливі, для навчання за обраним напрямком. TestAS був спеціально розроблений для іноземців із країн, що не входять до ЄС, та які хочуть вчитися в університетах Німеччини.

Не всі університети Німеччини вимагають надати це тест, але на певні спеціальності, особливо з великим конкурсом, як наприклад, на «Медицину», високий результат TestAS значно підвищує шанси отримати запрошення, а іноді, є одним із основних критеріїв відбору.

Всього існують 4 напрямки: економіка; інженерія; математика, інформатика та природничі науки; гуманітарні, культурологічні та соціальні науки.

Ми пишаємося, що наші викладачі мають великий досвід підготовки до TestAS. Нижче наведені результати наших студентів, які з нашою допомогою підготувалися до тесту і здали його з відмінним результатом:

Записатись
  • Підготовка до сертифікатів з німецької мови

achievements

 

Викладачі курсів німецької мови Startstudy мають величезний досвід підготовки до таких іспитів як: TestDaF, DSH, Goethe Zertifikate. Багаторічна практика доводить, що необов’язково вчити німецьку мову тільки в Німеччині та Австрії. Якщо правильно підібрати програму підготовки та професійних викладачів, можна блискуче здати іспити і підготуватися до них в Україні. Нижче наведені результати іспитів з німецької мови наших студентів, які проходили підготовку на наших курсах німецької, в тому числі й онлайн:

Записатись
  • Дивитись і читати всі відгуки про Startstudy
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час