Австрія. Канікулярні програми для дітей

Оновлено: 17.03.2024

Ви вже думали, як із користю провести канікули? Поєднати вивчення німецької мови і насичену культурну програму?

Пропонуємо Вам відвідати Австрію, яка знаходиться в самому серці Європи і є популярним туристичним напрямком.

Канікули в Австрії, це не тільки вивчення німецької мови, знайомство зі студентами з усього світу, але також можливість відвідання великої кількісті музеїв, історичних місць.

Канікули у Відні зроблять Ваш відпочинок незабутнім, адже це зосередження архітектурних багатств, таких як: Собор Святого Штефана – символ Відня і Австрії; Хофбург – об’єднання 18 будівель та 19 палаців різних епох і стилів; Шенбрунн; Пратер; Бельведер; Віденська опера; Будинок Моцарта і це, далеко не повний перелік.

Вранці вчіть німецьку, а після уроків – відвідуйте оперу, займайтеся верховою їздою, вивчайте численні музеї, насолоджуйтеся чудовою кухнею, гуляйте по маленьких вуличках Відня. Приїхавши сюди один раз, Ви закохаєтесь в Австрію назавжди!

Якщо Ви плануєте вчитися в університеті Відня, Граца, Інсбрука тощо, тоді під час канікул, Ви, також, зможете відвідати і австрійські ВНЗ, щоби, можливо, поспілкуватися з приймальною комісією, студентами. Тоді вам буде простіше прийняти рішення, яку спеціальність ви хочете і який університет Австрії вам підходить.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час