Навчання в Німеччині для українців

Оновлено: 16.05.2020

Молоді українські студенти, з кожним роком, все частіше замість навчання у вітчизняних вузах, вибирають закордонні. Навчання в Німеччині стала більш доступним, тому почало користуватись досить великим попитом. В останні роки, умови для отримання диплому в цій країні, стали більш зручними для іноземних абітурієнтів. Необхідно знати, які переваги відкриває навчання в Німеччині для Українців.

Загальновідомо, наскільки впливає німецький диплом на майбутню успішну кар’єру. Здобувши вищу освіту в Німеччині, студент також підтверджує свою профільну підготовку і відмінне знання англійської та німецької мов. Саме тому, з кожним роком, у Німеччині стрімко зростає кількість іноземних студентів. Більшість учнів із-за кордону отримують ступінь бакалавра, і лише невеликий відсоток з них, бажає отримати ступінь магістра. Також, здобути освіту в Німеччині можна абсолютно будь-якого ступеню, що і підтверджує велика кількість учнів, які отримали звання кандидатів наук і успішно захистили дисертацію.

Як вступити до Німеччини

Хочу навчатись

Яким може бути навчання в Німеччині для Українців з урахуванням нововведень за минулі роки:

 • Робота під час навчання

  Якщо раніше у студентів із-за кордону була можливість, паралельно з навчанням у ВНЗ, ще й повноцінно працювати від 90 повних до 180 неповних днів, то нововведення в законі, даний час істотно збільшили. Зараз, студент може на роботу виділити до 120 повних днів або ж до 240 неповних робочих днів протягом одного року.

 • 1,5 роки на пошук роботи рісля навчання

  Час на пошук роботи для тих студентів, які приїхали до Німеччини з інших країн, було також значно збільшено і якщо раніше це був лиш рік, то зараз на пошук роботи за фахом відведено півтора року. До того ж, весь цей час студент має право підробляти без будь-яких обмежень.

 • Робоча віза з метою пошуку гарної роботи

  Підшукати собі гідну роботу можна також і громадянам інших країн, що вже мають вищу освіту. Якщо вони мають у своєму розпорядженні достатньо коштів, щоб жити в Німеччині, то вони тепер можуть отримати піврічну робочу візу з метою пошуку хорошої роботи.

 • Безкоштовне навчання

  Навчання в Німеччині для Українців стає настільки популярним ще й тому, що здобути освіту можливо безкоштовно. Майже всі університети надають таку можливість. Семестровий внесок в них є не великим і становить близько 100 – 350 євро.

 • Стипедії та гранти

  Здобути освіту в Німеччині буде простіше за наявністю грантів або стипендій, що виділяють різні німецькі фонди талановитим студентам, які показують високі результати навчання. В іншому випадку, гроші на свої потреби можна заробити самостійно.

 • Вільний графік навчання

  Навчання в Німеччині зовсім не обмежує студентів. Протягом семестру можна самостійно складати собі плани відвідування лекцій і складання іспитів, що значно полегшує поєднання роботи і навчання.

 • Гарна робота

  Привабливим навчання в Німеччині для Українців є ще й тому, що після його отримання, можна підписати контракт на роботу в великій європейській компанії, що відома в усьому світі.

Перед тим, як виїхати вчитися в Німеччину, варто знати, що тривалість навчання в німецьких школах дорівнює дванадцять-тринадцять років. Також, останні пару років такої школи дуже схожі з першими роками навчання в наших вітчизняних ВНЗ. Саме тому, для вступу до вищого навчального закладу цієї країни, необхідно закінчити не менше одного року навчання в університеті на батьківщині. Щоб навчання в Німеччині давалася простішим, краще заздалегідь підтягти навички німецької та  англійської мов.

Звичайно, є можливість вступу в європейський університет і без закінчення першого курсу в вітчизняному університеті. Але, для цього необхідно буде пройти підготовку тривалістю в 2 семестри в підготовчому коледжі, що знаходиться при університеті.

 

Вступних іспитів в німецькі ВНЗ немає, крім одного – мовного. Скласти його можна як у Німеччині, так і в Україні.

Для початку навчання в німецькому ВНЗ, необхідно відкрити навчальну візу, вона відноситься до категорії D. Видають її тривалістю на три місяці і в разі вступу, в Німеччині її продовжують до кінця поточного року, а потім продовжують далі. Всього існує кілька віз для навчання, одна з них дозволяє проходити мовні курси, наступна необхідна абітурієнтам і остання віза – студентська.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час