Як вибрати освітнє агентство

Оновлено: 26.12.2021
Startstudy_agency

Освітнє агентство – це компанія, яка допомагає визначитися майбутньому студенту з вибором країни і стратегії вступу і надати повний супровід, починаючи від підбору навчальних закладів і закінчуючи супроводом, в країні навчання. Дуже зручно, коли освітнє агентство має мовні курси, тому що ви вчите мову і займаєтеся оформленням документів в одному місці. При цьому,  агентство підбирає таку інтенсивність вивчення мови, щоб вийти на потрібний рівень для визначеної дати іспиту.

Важливо знати, що професійні освітні агентства мають партнерські відношення з університетами і мовними школами за кордоном, і тому повинні вміти грамотно консультувати при виборі освітніх і мовних програм, які підійдуть саме для вас.

Навіщо потрібно звертатися до освітньої агенції?

Сьогодні існує велика кількість інформації в інтернеті, як вступати, як зібрати документи, як оформити документи для візи і багато іншого. Але через те, що інформації дійсно, дуже багато, стає непросто вибрати правильну, актуальну і потрібну інформацію саме для вас. Для цього і потрібно освітнє агентство, яке точно знає, що потрібно робити саме вам.

Звичайно, ви можете заощадити собі гроші, але час – навряд чи.

Хочу навчатись

Як вибрати освітнє агентство для вступу до Німеччини?

 • Критерій 1. Вузька спеціалізація.

  При виборі освітнього агентства, дуже великим плюсом буде наявність вузької спеціалізації. Складно однаково добре розбиратися в багатьох напрямках на такому рівні, щоб не втрачати якість послуг, що надаються.

  Вузька спеціалізація в роботі дозволяє оперативно реагувати на постійні зміни в умовах вступу, що дає нам високий відсоток успішних зарахувань на протязі багатьох років, як по всій Німеччині, так і Австрії.

  Ми пишаємося, що маємо студентів, у всіх найкращих університетах Німеччини та Австрії.

  Startstudy займається вступом тільки в німецькомовні країни. Ми вибрали свою вузьку спеціалізацію – щоб бути професіоналами в цьому напрямку. Працюючи з 2012р., ми не безпідставно, вважаємо, що наше освітнє агентство Startstudy – краще, для вступу в Німеччину і Австрію.

Критерій 2. Офіс на батьківщині.

Важливу роль відіграє наявність офісу в Україні, де можна познайомитися зі співробітниками і отримати своє враження про агентство.

Якщо Ви плануєте вступати до Німеччини і вже почали цікавитися, як це відбувається, а також вибирати освітнє агентство, то під час безкоштовної консультації в офісі, ви можете задати будь-які питання, щоб перевірити компетентність співробітників.

На наш погляд, це не повинен бути віртуальний офіс, наприклад, створеними нашими співвітчизниками-студентами на базі свого індивідуального досвіду вступу в Німеччині/ Австрії для підробітку у вільний час. Зрозуміло, що цінова політика знаходиться у відповідності до якості послуг. Обов’язково враховуйте, що Німеччина має федеративний устрій, тому умови вступу, реєстрації, візові таa інші питання можуть відрізнятися в різних землях, містах, ВНЗ.

 • Критерій 3. Наявність німецького офісу.

  Важлива частина роботи, що стосується вступу, виконується на території Німеччини, наприклад спілкування з університетами, адміністративними установами, відстеження законодавчих змін, які стосуються вступу; виконання присяжних перекладів; отримання відповідей з університетів на німецький поштову адресу, що надійно і значно скорочує час доставки.

Критерій 4. Вартість послуг.

Щоб забезпечити високу якість вступу, роботу повинні виконувати професіонали, в т.ч. німецькі співробітники, а професіонали не стануть працювати за невелику оплату. Тому, все логічно – якість не може коштувати дешево.

Важливо поцікавитися, що саме включають або не включають в себе різні пакети послуг, щоб не виявилося, що приваблива «первинна» вартість пакета, може істотно збільшитися.

Ми б не радили, довіряти свій вступ тим, хто бере за свої послуги символічну плату. Наприклад, студентам, які підробляють у вільний час і грунтуються на своєму індивідуального досвіді вступу до Німеччини / Австрії.

Найкращі інвестиції – це освіта дітей, тому, не варто економити на такому важливому питанні, як вступ.

 • Критерій 5. Репутація агентства та відгуки на незалежних джерелах.

  Існує думка, що відгуки, які розміщені на сайтах, в тому числі, освітніх агентств – це не завжди правдива інформація. Можливо, хтось користується такими методами. Але, ми вважаємо, що агентство, яке цінує свою репутацію, не писатиме собі фейковий відгуки.

  Більше половини наших клієнтів, приходять до нас за рекомендацєю. І багато хто з них – за рекомендаціями саме тих студентів, хто залишає нам відгуки для сайту, на незалежних сайтах для відгуків, і в соціальних мережах.

  Сьогодні існує велика кількість незалежних сайтів і соціальних мереж, на яких можна залишити відгук тільки під своїм обліковим записом, тому ті, хто сумнівається у правдивості відгуків на сайті, може легко порівняти їх із відгуками в інтернеті.

Переваги роботи з освітнім агентством Startstudy для вступу до Німеччини або Австрії

 

 • Впевненість в тому, що все буде зроблено правильно і вчасно
 • Колосальна економія часу і нервів
 • Індивідуальний підхід
 • Власні курси німецької мови, що дозволяє нам не тільки здійснити ваш вступ, а й паралельно вивчити німецьку мову до потрібного рівня і у нас же, підготуватися до здачі потрібного німецького іспиту з мови для обраного типу вступу
 • Можливість надання супроводу на місці
Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час