Toefl ibt home edition і duolingo різниця

Оновлено: 24.10.2022
Toefl_Duolingo_Startstudy

Це іспити з англійської мови, які можна скласти вдома онлайн, для вступу до університетів Німеччини та Австрії на програми англійською мовою.

Toefl iBT – це інтернет-варіант (iBT – internet-based test), який здають у тестовому центрі. Це міжнародний іспит з академічної англійської мови, який складають для вступу до англомовних країн, а також на англомовні програми в інші країни, наприклад, Німеччину та Австрію.

Toefl iBT Home Edition – це нова версія тесту Toefl, що була введена у квітні 2020 року, через закриття тестових центрів по всьому світу на час карантину, викликаного Covid-19. Тест можна здати, не виходячи із дому, використовуючи власний комп’ютер.

Duolingo – іспит з англійської мови, який можна скласти вдома онлайн. Якщо вибраний вами університет приймає цей іспит, тоді це чудова альтернатива дорогим і не завжди зручним мовним іспитам.

Онлайн запит

Опис Toefl iBT та Home Edition

Ціна в Україні 185$

Як часто можна здавати – не частіше, ніж раз в 12 днів

Тривалість 3 години

Реєстрація на іспит студент проходить самостійно онлайн на будь-яку відкриту дату на офіційному сайті ets.org, доки є вільні місця. Реєструватися потрібно щонайменше 7 днів до іспиту. Але якщо залишилися вільні місця, можна провести реєстрацію і за 3-6 днів до іспиту, у такому разі він буде на 40 $ дорожчий.

Отримання результату через 6-10 днів у своєму кабінеті на офіційному сайті. Сертифікат генерується в електронному вигляді, але можна замовити і в паперовому для вступу до університету Німеччини, наприклад.

Термін дії 2 роки

Як зареєстуватися на іспит Toefl

 • Зайти на офіційний сайт ets.org і створити собі акаунт
 • Вибрати місто, дату и оплатити іспит
 • Після вдалої оплати в акаунті з’явиться підтвердження реєстрації, з якою приходити на іспит.

Toefl iBT Home Edition

це нова версія тесту Toefl, яка була введена у квітні 2020 року, через закриття тестових центрів по всьому світу на час карантину, викликаного Covid-19. Тест можна здати, не виходячи із дому, використовуючи власний комп’ютер.

Структура тесту та завдання не відрізняються від Internet Based (iBT) версії. Весь тест проходить під онлайн контролем екзаменатора, який спостерігатиме за вами та монітором через відеокамеру. Тест буде записано.

Для реєстрації та проходження тесту потрібно виконати технічні вимоги: мати стаціонарний комп’ютер або ноутбук, використовувати лише браузер Chrome або Firefox, а також використовувати веб-камеру, мікрофон та колонки (використання навушників заборонено). Потрібно встановити браузер ETS Test Browser та систему для перевірки ProctorU Systems Check.

Вимоги до зовнішнього вигляду: студента та його вуха має бути видно протягом усього тесту. Потрібно зняти навушники, смарт-годинник, маски для обличчя, прикраси, запонки, шпильки, обручі та інші аксесуари перед іспитом. Кільця можна не знімати.

Нотатки під час іспиту. Не можна робити на папері, але можна робити на поверхнях, що стираються (настільна дошка або аркуш паперу у файлі з маркером, що стирається). Наприкінці тесту треба показати екзаменатору, що всі записи стерті.

Структура та шкала оцінювання Toefl 

 • Reading (читання) 3-4 тексти по 10 питань, займає 54-72 хвилини

  Потрібно прочитати текст та відповісти на запитання  за 18 хвилин. Усього 3-4 тексти та 54-72 хвилини без перерви. Кожен текст містить близько 7 параграфів, приблизно 700 слів.

 • Listening (аудіювання) 2-3 тексти і 5-6 питань, 41-57 хвилин

  Потрібно прослухати 3-4 записи, які можуть бути у вигляді розмови між двома людьми (наприклад, студенти, викладачі тощо) або лекції. Після прослуховування кожної частини аудіювання відводиться 20-60 секунд на кожне запитання. На кожну частину виділяється близько 20 хвилин. Загалтний час на всі завдання у секції аудіювання – це 41-57 хвилин.

 • Speaking (усна частина) 4 завдання, 17 хвилин

  Потрібно виконати 4 завдання (1 незалежне та 3 інтегрованих) за 17 хвилин.

  Мета незалежного завдання – перевірити здатність студента грамотно викладати свої думки англійською, висловлювати свою думку, не відходячи від теми завдання. На підготовку до відповіді приділяється 15 секунд, на відповідь – 45 секунд.

  Мета інтегрованого завдання – перевірити можливості кандидата співставляти отриману інформацію та робити власні висновки.

  В інтегрованому завданні потрібно прочитати текст, прослухати лекцію чи розмову та дати відповіді, порівнюючи отриману інформацію. На підготовку приділяється 30 секунд, на відповідь – 60 секунд.

  Після цього, прослухавши лекцію, потрібно запропонувати варіанти вирішення проблеми чи питання. Для підготовки дається 20 секунд, а відповіді – 60 секунд.

  В останньому завданні потрібно знову прослухати лекцію, де щось пояснюється з наведенням прикладів. Студент повинен пояснити зв’язок між прикладами та визначеннями.

  Під час підготовки відповідей, студентам можна робити нотатки. Студент слухає завдання в навушниках і його відповіді записуються в мікрофон.

 • Writing (письмо) 2 завдання на 50 хвилин (20 и 30 хвилин)

  Містить у собі 2 завдання: інтегроване та незалежне.

  Інтегроване завдання – спочатку потрібно прочитати уривок тексту на академічну тему (дається близько трьох хвилин), потім послухати спікера з цієї теми (близько двох хвилин). Потім слід зробити висновок і записати його, підтвердивши або спростувавши прочитаний текст, виходячи з почутого матеріалу.

  Незалежне завдання – пишеться есе на дану тему, в якому треба висловити свою думку та пояснити її. На це дається 30 хвилин.

 • Шкала оцінювання до 120 балів

  У кожній частині можна максимально набрати 30 балів, а всього максимально 120 балів. Для того, щоб знати, скільки балів потрібно набрати студенту для вступу, потрібно дивитися вимоги обраного університету, оскільки роль може грати не лише сумарна кількість балів, а й бали у кожній окремій частині тесту.

  • до 80 – не дуже високий бал, з яким буде складно вступити до університету, вибір буде дуже обмежений
  • 80-90 – середній результат, розширює вибір програм та університетів
  • 90-100 – прохідний результат для більшості університетів
  • 100-110 – відмінний результат для топових університетів
  • 110-120 – найкращий результат, підходить скрізь

Іспит Toefl iBT Home Edition

 

Іспит Duolingo

Онлайн запит

Опис Duolingo

 

Незважаючи на те, що цей проект було відкрито 23 липня 2014 року, українські абітурієнти дізналися про нього лише нещодавно.

Переваги:

 • можна здати вдома онлайн
 • вартість 49$, що мінімум у 3 рази дешевше, ніж Toefl або IELTS
 • тривалість 60 хв., що теж мінімум у 3 рази меньше, ніж Toefl або IELTS
 • результат за 48 годин в електронному вигляді, що в 3-5 разів швидше, ніж Toefl або IELTS

Недолік Duolingo. Незважаючи на те, що результат цього іспиту приймає понад 3500 навчальних закладів у всьому світі, у Німеччині та Австрії – це лише невеликий перелік, переважно приватних університетів.

Термін дії сертифіката 2 роки

Шкала оцінювання тесту: 160-бальна шкала. Результат до 50 балів – початкове володіння мовою, від 50 до 80 балів – середнє володіння мовою, від 80 до 120 балів – гарне володіння мовою, та від 120 до 160 балів – відмінне володіння англійською мовою.

 

Підготовка до Duolingo, типи завдань

 

Щоб знати, як проходити тест і як до нього готуватися, потрібно зайти на офіційний сайт Duolingo, де можна пройти пробний безкоштовний тест і переглянути приклади завдань, які будуть на іспиті, а також завантажити посібник з екзамену.

Особливість іспиту. Це адаптивний тест, тобто складність наступних завдань залежатиме від того, як студент виконує поточні завдання. Тобто якщо студент відповідає правильно на завдання, наступні будуть складнішими і навпаки.

У тесті 10 типів завдань, серед яких більшість – змішані, які перевіряють навички розуміння письмових текстів, знання лексики та граматики.

Структура іспиту Duolingo. Складається з двох частин, перша займає 30 хвилин, в якій перевіряються всі 4 навички: читання, написання, аудіювання та говоріння. Друга частина триває 15 хвилин і складається з відео-інтерв’ю та письмового завдання.

Типи завдань:

 • вибрати реальні слова з прослуханого та прочитаного списку
 • доповнити слова
 • повторити прослухане речення на диктофон
 • записати відповідь на запитання (мінімум 30 секунд)
 • описати зображення
 • записати монолог 1-3 хвилини на запропоновану тему
 • написати есе на запропоновану тему, до 500 слів

Де приймають Duolingo у Німеччині та Австрії

 • Університети Німеччини 2022

  Jacobs University Bremen

  IU International University of Applied Sciences

  CBS International Business School 

  SRH University of Applied Sciences Berlin           

  IU Internationale Hochschule          

  Furtwangen University of Applied Sciences           

  Schiller International University, Heidelberg Campus       

  Steinbeis University – School of Management and Innovation      

  VICTORIA International University of Applied Sciences 

  Bard College Berlin  

  University of Applied Sciences Europe      

  Berlin School of Business and Innovation

  University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

  Brand University of Applied Sciences

  Hochschule Mannheim – University of Applied Sciences

  University of Europe for Applied Sciences

 • Університети Австрії 2022
Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час