Startstudy
1

Перші в Україні

Освітня агенція Startstudy стала першою в Україні, що з 2012р. стала відправляти школярів в Studienkolleg (підготовчий коледж).

2

Вузька спеціалізація

Ми займаємося організацією вищої освіти в німецькомовних країнах Німечині та Австрії

3

Представництво в Німеччині

Наявність німецького офісу надає нам переваги в роботі, у порівнянні із нашими конкурентами.

Чому ми

Наші переваги

Відкриття нашого першого представництва поміж країн СНД саме в Україні (Київ) було обумовлено появою з 2012 року можливості вступу випускників українських шкіл у німецькі навчальні заклади, відразу після закінчення школи, минаючи перші курси національного ВНЗ. Саме тому, освітня агенція Startstudy перша в Україні розпочала з 2012 року відправляти школярів в Studienkolleg (підготовчий коледж). В зв’язку з появою з 2015 року такої ж можливості у випускників шкіл Росії і Казахстану, ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами, для підвищення своєї можливості прямого вступу. Також, освітня агенція Startstudy пропонує навчання на програмах бакалавра або майстра як німецькою так і англійською мовами.

Вузька спеціалізація. Освітня агенція Startstudy займається організацією навчання виключно в німецькомовних країнах – Німеччині та Австрії. Ми свідомо обрали цю стратегію, щоб бути кращими в цьому напрямку.

Наявність німецького офісу дозволяє нам:

 

  • своєчасно відстежувати всі законодавчі зміни, що відношення до вступу
  • максимально скоротити терміни проходження документів по інстанціях
  • організувати своєчасний переклад німецькими присяжними перекладачами необхідних документів; інші переклади більшість німецьких ВНЗ не визнають
  • напрацювати особисті зв’язки з відповідними посадовими особами, як в німецьких ВНЗ, так і в необхідних адміністративних установ у різних землях

Все це дозволяє успішно організувати:

  • Вступ майбутнього студента в німецький підготовчий коледж відразу після закінчення школи
  • Вступ на безкоштовні програми англійською чи німецькою мовами для бакалаврів, та магістрів

Індивідуальна програма вступу для кожного студента. У нас є можливість працювати з усіма державними і приватними навчальними закладами, завдяки чому, ми пропонуємо кожному студенту тільки ті варіанти, куди він зможе вступити. Ми пишаємося, що завдяки такому підходу нам вдавалося організувати вступ, навіть, з посередньою успішністю учнів.

На підставі відгуків студентів, нашого досвіду і рекомендацій наших партнерів з інших країн, ми запропонуємо Вам найкращі мовні школи з найбільш ефективними методиками, де ваші ж викладачі прийматимуть у Вас іспити, не тільки від А1 до Testdaf, а також спеціальні іспити для лікарів, економістів і т.д.

Для прийняття нашими клієнтами будь-яких рішень, надається інформація виключно з офіційних першоджерел – крім стандартної, опублікованої в доступному режимі інформації. Найбільш вагомими є офіційні відповіді від німецьких/австрійських установ на наші запити, викликані реальними ситуаціями і, відповідно, власні «напрацювання». ПОПЕРЕДЖЕННЯ: інформація, з різних форумів, сайтів і т.п. в більшості – це або інформаційне сміття, або застаріла, що тільки Вас заплутає. 

Ми можемо скласти Вам план вивчення німецької мови, розрахований на кілька років, наприклад. Ми запропонуємо Вам пройти безкоштовне онлайн тестування з німецької мови у нас на сайті. Після чого, ми складемо для Вас графік вивчення німецької мови індивідуально або в міні-групі онлайн (Skype, Zoom). Можна почати вчити німецьку мову в Україні, а закінчити в Німеччині. Ми підготуємо Вас до здачі будь-якого міжнародного іспиту з німецької мови Goethe A1-B2, C1, TestDaf, DSH, Telc A1-B2, C1, TestAs.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час