Підготовка до Тестдаф, DSH

Підготовка до мовних сертифікатів TestDaf, DSH проводиться протягом усього року, за запитом студента. Тривалість підготовки від 40 до 60 академічних годин (залежить від рівня). Вартість 300 грн за 1 академічну годину (45 хв.).

Ми проводимо підготовку до ТестДаФ перед кожним іспитом. Допуском є наявність знань німецької мови на рівні не менше, ніж В2-С1. Тривалість підготовки – залежить від інтенсивності занять з кожним студентом. Заняття з підготовки до ТестДаФ та Гете сертифікатів, проводяться індивідуально.

Опис іспиту

Тестдаф – це іспит з німецької мови для іноземців, які хочуть вчитися в німецьких ВНЗ або отримати сертифікат про знання мови, який визнається в усіх німецьких ВНЗ. Іспит розробляється і перевіряється в інституті TestDaf в Хагені, а проводиться в ліцензованих екзаменаційних центрах по всьому світі майже в 80 країнах.

Існують три рівні оцінювання TestDaf:

  • TDN 5, TDN 4, TDN 3

Іспит складається з чотирьох частин, і якщо по кожній з них ви досягли рівня TDN 4, то ви можете починати навчання в будь-яких ВНЗ Німеччини (якщо звичайно виконані інші вимоги). TDN 3 – найнижчий рівень, який підходить для навчання тільки в деяких німецьких ВНЗ, і лише за окремими спеціальностями.

Всі теми і завдання іспиту беруться з різних областей вищої школи, тому що іспит розрахований на всіх, незалежно від обраної спеціальності.

Іспит складається з чотирьох частин:

  • Читання (Три тексту для читання з 30 завданнями). Час – 60 хвилин
  • Аудіювання (Три аудіо-тексту з 25 завданнями).Час – 40 хвилин
  • Написання (Одне письмове завдання).Час – 60 хвилин
  • Усне мовлення (Сім розмовних завдань).Час – 30 хвилин

Тривалість іспиту (без перерв): 3 години 10 хвилин

Скільки вартує TestDaF? Іспит платний, але в кожній країні ціна різна, тому ціну треба уточнювати в екзаменаційному центрі. Станом на 2020 рік, вартість іспиту в Україні становить 145 євро.

Реєстрація на іспит. Письмову заяву потрібно подавати в обраний екзаменаційний центр. В Україні ці центри є в Києві, Одесі та Харкові. Формуляр можна отримати в центрі тестування або завантажити (herunterladen) з TestDaF-порталу і потім віддати в екзаменаційний центр разом із «Інструкцією для учасників іспиту».

Про терміни закінчення прийому документів (6 тижнів до іспиту) можна також довідатися в екзаменаційних центрах. Під час цього періоду можна забрати свою заяву про участь в іспиті, але тоді до 20% вартості може бути утримано екзаменаційним центром. Якщо ж Ви заявляєте про неучасть в іспиті після закінчення терміну реєстрації, то гроші не повертаються.

Процедура отримання сертифікату TestDaF. Сертифікат з оцінками надсилається поштою через 6-8 тижнів після іспиту центром, в якому був зданий іспит. На зворотному боці стоїть опис результатів в кожній частині іспиту, яке дозволяє Вам точно оцінити Ваші мовні навички.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час