Підготовка до Тестдаф

Підготовка до мовного сертифікату TestDaf, проводиться протягом усього року, за запитом студента. Тривалість підготовки від 40 до 60 академічних годин. Вартість 300 грн за 1 академічну годину (45 хв.).

Ми проводимо підготовку до ТестДаФ перед кожним іспитом. Допуском є наявність знань німецької мови на рівні не менше, ніж В2-С1. Тривалість підготовки – залежить від інтенсивності занять з кожним студентом. Заняття з підготовки до ТестДаФ та Гете сертифікатів, проводяться індивідуально.

Опис іспиту

Тестдаф – це іспит з німецької мови для іноземців, які хочуть вчитися в німецьких ВНЗ або отримати сертифікат про знання мови, який визнається в усіх німецьких ВНЗ. Іспит розробляється і перевіряється в інституті TestDaf в Хагені, а проводиться в ліцензованих екзаменаційних центрах по всьому світі майже в 80 країнах.

Існують три рівні оцінювання TestDaf:

  • TDN 5, TDN 4, TDN 3

Іспит складається з чотирьох частин, і якщо по кожній з них ви досягли рівня TDN 4, то ви можете починати навчання в будь-яких ВНЗ Німеччини (якщо звичайно виконані інші вимоги). TDN 3 – найнижчий рівень, який підходить для навчання тільки в деяких німецьких ВНЗ, і лише за окремими спеціальностями.

Всі теми і завдання іспиту беруться з різних областей вищої школи, тому що іспит розрахований на всіх, незалежно від обраної спеціальності.

Скільки вартує TestDaF? Іспит платний, але в кожній країні ціна різна, тому ціну треба уточнювати в екзаменаційному центрі. Станом на 2020 рік, вартість іспиту в Україні становить 145 євро.

Іспит складається з чотирьох частин:

  • Читання (Три тексту для читання з 30 завданнями). Час – 60 хвилин
  • Аудіювання (Три аудіо-тексту з 25 завданнями).Час – 40 хвилин
  • Написання (Одне письмове завдання).Час – 60 хвилин
  • Усне мовлення (Сім розмовних завдань).Час – 30 хвилин

Тривалість іспиту (без перерв): 3 години 10 хвилин

Реєстрація на іспит. Проходить на сайті Testdaf.de. Для цього потрібно створити собі акаунт на сайті, вибрати тестовий центр. В Україні ці центри є в Києві, Одесі та Харкові. Потім, на сайті відбувається оплата за іспит із банківської картки, після чого Вам приходить підтвердження реєстрації. У день іспиту потрібно прийти зі своїм паспортом, який Ви вказали під час реєстрації та підтвердженням про реєстрацію. Важливо: вказуйте написання імені та прізвища, як в закордонному паспорті, щоб в сертифікаті ТестДаФ все було написано правильно.

Про терміни закінчення прийому документів (6 тижнів до іспиту) можна також довідатися в екзаменаційних центрах. Під час цього періоду можна забрати свою заяву про участь в іспиті, але тоді до 20% вартості може бути утримано екзаменаційним центром. Якщо ж Ви заявляєте про неучасть в іспиті після закінчення терміну реєстрації, то гроші не повертаються.

Процедура отримання сертифікату TestDaF. Результат з’являється у вашому акаунті через 8 тижнів після складання іспиту. Після цього, паперовий сертифікат з оцінками надсилається поштою центру, в якому був зданий іспит. Ви можете забрати свій сертифікат ТестДаФ або в тестовому центрі особисто, або узгодити адресу, куди тестовий центр надішле вам документ. На зворотному боці є опис результатів в кожній частині іспиту, що дозволяє Вам точно оцінити Ваші мовні навички.

Записатись
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час