Отзыв Тестдаф в Одессе

Оновлено: 14.08.2021

TestDafДумка нашого експерта Ані Я., викладача курсів німецької Startstudy про організацію здачі іспиту ТестДаФ в Одесі. Не тільки наші студенти, а й наші викладачі, час від часу здають іспит ТестДаФ, щоб оцінити умови його проведення в різних центрах здачі.

Місце проведення. Адміністративний корпус Одеського політехнічного університету (просп. Шевченка, 1), 4 поверх, на кафедрі німецької мови та перекладу. Перед тестом учасники тесту збиралися біля кабінету завідуючої кафедрою, потім ми перейшли в іншу аудиторію – зал вченої ради. Сама аудиторія досить простора і світла, можна було спокійно розсадити всіх через 2-3 місця. Аудиторія для усної частини була менше, але теж всі змогли сісти через одного, тому ніхто нікому не заважав. Вся апаратура працювала, ніхто зі студентів не скаржився.

Організація іспиту. Перед іспитом пропонували прийти на пробний тест, який коштував 20 євро. На допуску на іспит написано було з’явитися не пізніше, 9:30, але викладач, яка відповідала за проведення іспиту, написала, щоб всі приходили на 9:45. Перед тестом вона розіслала всім лист, де попередила, що потрібно взяти з собою, коли прийти, скільки триває іспит тощо.

Учасників іспиту було 19 осіб. Місця в аудиторії не були закріплені за студентами, хто як хотів, так і сидів. Речі можна було нікуди не здавати, моя сумка простояла весь іспит біля мене. Телефони ми, перед кожною частиною, складали в коробку, але на перерві їх можна було взяти. В туалет теж відпускали спокійно (але тільки на перерві), він знаходився на іншому поверсі, так що можна було вільно переміщатися всім корпусом.

Сам тест почався рівно о 10:00. Між читанням і аудіюванням перерва була 10 хвилин. Потім нам занесли магнітофон, старенький, але працював добре. Перед аудіюванням нам налаштували комфортну для всіх гучність, так що прослуховуванню запису нічого не заважало.

Наступна перерва тривала 20 хвилин. Далі учасникам запропонували вибрати – робити письмову частину або піти записувати усну частину. Група поділилася на 3 підгрупи – дві по 6 чоловік і одну з 7 студентами (хто коли піде, студенти вирішували самі). Тут перші 6 осіб пішли здавати усну частину, решта описували графіки.

Після письмової чсатини знову була перерва 20 хвилин і настала моя черга йти на Mündlicher Ausdruck. Нас детально проінструктували, ми перевірили всі навушники і почали запис. В кінці я сама себе прослухала і переконалася, що все в порядку. Десь о 14:30 я вже була зовсім вільна.

Перевіряючі / контролюючі викладачі. За проведення іспиту відповідає завідувачка кафедрою німецької мови Слободцова Ірина Віталіївна, вона і робила всім розсилку, роздавала і збирала завдання тощо. На читанні та усній частині з нами в аудиторії були інші викладачі, їх усіх можна знайти на сайті кафедри. Ніхто не метушився, не робив зауваження, не квапив, всі були максимально спокійні.

Загальні враження. Дуже позитивні. Зайвого стресу ніхто не створював, все дуже спокійно, пунктуально, комфортно.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час