Відгук Тестдаф у Харкові

Оновлено: 21.07.2023

Testdaf_Charkov_StartstudyВідгук студентки Анни про іспит ТестДаф у Харкові

Місце проведення. Учбовий центр «Планета знань», пл.Конституції 1, метро «Майдан Конституції». Аудиторія за розміром невелика, кожний учасник тестування сидів за одномісною партою, які були розташовані на достатній відстані одна від одної. Усі частини іспиту проходили в одній аудиторії, за кожним учасником було закріплене його місце протягом усього іспиту. Технічне обладнання в аудиторії працювало добре.В коридорі розташований кавовий автомат та вбиральня, однак лише одна, через що створювалася черга.

Організація іспиту. Реєстрація на іспит починається відповідно до дат, що вказані на офіційному сайті. Однак, за 2-3 місяці до офіційної реєстрації було сформовано лист попереднього бронювання місць, що можна зробити, зателефонувавши до центру тестування. Також було запропоновано пройти підготовчі курси до складання іспиту. В день офіційної реєстрації на електронну пошту висилають реквізити для оплати та інформацію, необхідну для проходження реєстрації. За декілька днів до іспиту на електронну пошту приходить нагадування та інформація про те, що необхідно мати із собою. Тест розпочинався о 10,у зв‘язку з карантинними умовами, до учасників було прохання з‘явитися на 15- 20 хвилин раніше, для всіх у різний вказаний час( різниця 5-10 хв) для того, аби уникнути сукупчення.

Перерва. Між частинами іспиту була маленька перерва-5-10 хвилин. Та одна велика перерва-20-25 хвилин після 2-х частин. Усі речі залишилися на столі біля входу, мобільні телефони зібрали окремо та віддавали лише після закінчення усього іспиту. Ніякими допоміжними засобами протягом усього іспиту користуватися було не можна. Час виконання усіх завдань чітко відповідно до правил. Під час екзамену не можна було залишати приміщення, виходити палити лише у супроводі екзаменатора.

Усна частина. Перед частиною «Sprechen”, що складалася в останню чергу, групу за списком розділили на 2 частини, поки одна група складала цю частину, інша очікувала в коридорі приблизно хвилин 40. По завершенню, перша частина була вільна, друга пішла складати. Під час цієї частини усі учасники розмовляють одночасно, це дещо заважало. Екзаменатори самостійно перевіряли якість запису частини «Sprechen”. Мені пощастило потрапити до першої групи і приблизно о 14:30 я була вільна  

Екзаменатори. На початку іспиту екзаменаторів було декілька, пізніше залишилося в аудиторії двоє. Екзаменатори повідомляли про час, що залишився. По закінченню часу забирали у всіх завдання та бланки відповідей.

Загальна атмосфера. Загалом атмосфера складання іспиту спокійна, жодної метушні чи створення стресових ситуацій. Екзаменатори дуже ввічливі.  Неприємних випадків у дату мого складання не було.
Від складання іспиту залишилися позитивні враження, єдине, що потрібно завчасно подбати про своє місце у списку на реєстрацію.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час