Відгук Тестдаф у Києві

Оновлено: 21.07.2023

TestDafДумка нашого експерта Ольги К., викладача курсів німецької Startstudy про те, як вона складала іспит ТестДаФ у Києві.

Місце проведення. Головний центр здачі іспиту TestDaf в Україні знаходиться в Києві, при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (НПУ), (Кафедра іноземних мов природничих факультетів (Центральний корпус), каб. 405, вул. Пирогова, 9). Частини читання, аудіювання та письмо проходять в одній аудиторії, для розмовної частини, учасники переходять в комп’ютерні кабінети.

Організація іспиту. Починаючи від входу, розташовані вказівні знаки, які ведуть до аудиторії, де проходить іспит. Якщо учасників багато, їх розділяють на 2 (або 3) аудиторії за алфавітом. Перед початком іспиту (приблизно, за 15-20 хв. до початку) біля аудиторії проходить реєстрація. Обов’язково, при собі потрібно мати паспорт, за яким проводилася реєстрація (український чи закордонний), а також роздрукувати Bescheinigung (в особистому кабінеті TestDaF-Institut або ж з електронної пошти).

Перша аудиторія – великий лекційний багаторівневий зал. Учасники сидять один від одного на невеликій відстані, на кожному робочому місці прикріплений номер (Teilnehmernummer), він повинен збігатися з номером на Bescheinigung, на бланках відповідей і на робочих зошитах. Кожне місце закріплено за 1 учасником на період всього іспиту. Всі речі залишаються на столах при вході в аудиторію, з собою можна взяти ручку, воду. Телефони і все гаджети здаються перед початком іспиту, забрати їх можна тільки після здачі всіх частин.

Між кожною частиною є невелика перерва, приблизно 10-15 хв. У цей час, можна трохи відпочити, поїсти. Виходити за межі аудиторії можна тільки в супроводі викладача. За порушення можуть не допустити до здачі решти частин. Користуватися додатковими матеріалами не можна, як і під час іспиту, так і на перервах. Час для виконання завдань контролює викладач, каже, скільки залишилося до кінця.

Для усної частини всіх учасників розділяють на невеликі групи, приблизно 10 осіб у кожній, і переводять в різні комп’ютерні зали. Якщо учасників багато і всім не вистачає місця відразу, група чекає своєї черги в першій аудиторії. У кабінеті є люди, які відповідають за справність апаратури. Якщо щось не працює, можна відразу ж до них звернутись. Аудиторії, як правило, невеликі, тому трохи галасно. Спочатку, перевіряються всі навушники, потім починається запис. В кінці можна себе прослухати і переконатися, що все добре. Після здачі всіх частин можна забрати мобільний телефон/гаджети та бути вільним.

Складність завдань. В цілому, завдання за складністю не відрізнялися від тренувальних.

Загальні враження. Після іспиту відчуваєш себе дуже втомленим. Багато учасників, тому всі організаційні моменти займають багато часу.

Людей було дуже багато, розділили на 2 аудиторії. В нашій було приблизно 80-90 осіб, в другій аудиторії – не можу сказати, не бачила. Почався іспит о 10.20 (о 9.30 треба було вже бути там на реєстрації), через те, що багато людей, поки всіх перевірили, поки розсадили… Я довго чекала своєї черги, щоб здавати шпрехен, більше ніж 2 години, просто сиділи в аудиторії, було важко. З центру я вийшла о 17.00

Неприємна ситуація. У перерві між другою і третьою частинами на іспиті (перед письмовою частиною), викладач супроводжувала невелику групу студентів до вбиральні. Після їх повернення, двері в аудиторію закрили і перейшли до роздачі завдань. Менше ніж через 3 хвилини, в аудиторію зайшла одна з учасниць. Виявилася, що вона затрималася у вбиральні, викладач і інші учасники не почекали її. Але, продовжити іспит їй не дозволили, попросили забрати речі і залишити аудиторію. Всі її завдання були анульовані.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час