Навчання англійською безкоштовно

Оновлено: 29.09.2023
education

У Німеччині існує досить велика кількість безкоштовних англомовних програм. Особливо великий вибір серед економічних та технічних спеціальностей. 

Особливості англомовних програм:

  • Пропонуються в державних і приватних університетах
  • Плата в семестр у державних ВНЗ, в середньому, від 100 до 350 євро семестр
  • Плата за семестр у приватних – від 5000 євро
  • Великий вибір програм для ступеня «Магістр»
  • Є програми для ступеня «Бакалавр»
  • Необхідно мати IELTS або Toefl
  • Подання документів 2 рази на рік

Щоб дізнатися, чи можна навчатися в Німеччині на безкоштовній програмі англійською мовою, звертайтеся до освітньої агенції Startstudy

Читати більше

Хочу навчатись

Навчаючись на англомовній програмі в державному Університеті, плата за семестр становить, в середньому, від 100 до 350 євро за семестр!!! Така мала плата обумовлена ​​тим, що більшість університетів Німеччини фінансуються державою. Водночас, студенти мають величезні пільги, починаючи від користування громадським транспортом і дешевим медичним страхуванням, закінчуючи великими знижками на різні культурні заходи і музеї. Знижки студентам в Німеччині надаються майже усюди. Таким чином, студенти мають чудову можливість отримати вищу освіту англійською мовою у Німеччині, майже безкоштовно.

Освітня агенція Startstudy має багаторічний успішний досвід в супроводі при вступі на англомовні програми в державні ВНЗ. Дуже важливо мати високу оцінку з диплому бакалавра для вступу на безкоштовну англомовну програму «Магістр» до Німеччини.

Ми пишаємося тим, що змогли втілити мрії навіть тих студентів, які мали задовільну оцінку. Завдяки індивідуальному підходу, наша освітня агенція Startstudy допоможе Вам втілити і Ваші мрії!

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час