rewiew79
Опубліковано 17.01.2021

Вчити медицину в Бонні

Бонном я задоволена! Після одного року навчання в НМУ і Бонні, відчувалася величезна різниця в знаннях, які я здобула, після початку Präpkurs на 3 семестрі – особливо!

Мій університет досить класичний в своїх методах викладання, це не Modell- і не Reformstudiengang і багато німців скаржаться на те, що занадто багато сухої теорії, але особисто для мене, після нашого української освіти, Бонн – просто рай! У будь-якому випадку, навчання дуже цікаве і набагато краще організоване, ніж НМУ!

У нас досить складні іспити з фізики і нейроанатомії, тому що наш університет проводить дуже багато досліджень на цих факультетах і вони хочуть, щоб студенти «тримали рівень».

У нас дуже класний зал для мікро і макро анатомії: влітку поміняли все мікроскопи на нові, а взимку для преп-курсу поставили нові столи з витяжкою. Класний, красивий, новий кампус з новою Mensa і нормальної бібліотекою. На заняттях завжди все є: рукавички всіх розмірів, препарати, піпетки і колбочки, реактиви-все! Професори та доценти дуууже шанобливо ставитися до студентів, завжди готові допомогти, відкриті до спілкування, до чого я до сих пір не можу звикнути. Моє прізвище, яке для німців дуже складно вимовити, всі професори на заняттях намагаються вимовити правильно і весь час перепитують, чи правильно вони сказали! Вони відкриті до дискусій і критики, а на анатомії то взагалі підсаджуються, працюючи зі студентами рука об руку, і розповідають свої життєві історії! Це здивувало мене найбільше!

Також від університету є безліч безкоштовних заходів: в літньому і зимовому семестрах щотижня проводяться заняття з біохімії для студентів 2 і 4 семестрів (як підготовка до Physikum) з Tutors старших семестрів і також з фізіології! У 1 і 2 семестрі є щотижневі заняття в Mentorenprogramm, теж дуже цікаво! Там нам надають клінічний випадок, який ґрунтується на інформації, яку ми вивчаємо на той момент з різних предметів і розбирається на рівні повторення інформації Vorklinik і далі зв’язується з клінічними зайнятими, щоб студенти розуміли, навіщо ж вони все-таки цю гістологію / біохімію / фізику вчать!

При уніклінік є SkillsLab, яка більше розрахована на студентів клініки, але в принципі ніхто нікому не забороняє приходити! Тут проходять заняття в малих групах (до 5 осіб) за певними напрямками клініки, де можна практично спробувати провести лапароскопически операцію, зробити УЗД, послухати серце з патологіями і поставити діагноз, вчитися робити узі, писати CV, вчитися комунікації з пацієнтами, вести лікарську переписку , проводити першу допомогу і багато всього різноманітного!

Так як в кожному семестрі можна писати Physikum, то і кожен семестр уні пропонує курси з підготовки до усної частини, теж все безкоштовно!

І все в цьому уні добре, хіба що організація страждає, але що це таке розумієш тільки в навчальному процесі. Ну і відбір дуже строгий. Спілкуючись зі студентами медицини з інших уні, всі говорять, що наші іспити реально складніше, ніж інші!

У нас на всіх курсах можна перескладати іспит по 6 раз 🙂

Читати всі відгуки

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час