GLS

Оновлено: 26.04.2020
germanlang3

Освітня агенція Startstudy – офіційний партнер німецької мовної школи GLS

Мовний центр Global Language Services був заснований в 1983 році. Щорічно школу відвідують близько 5000 студентів більше ніж 60 національностей. Школа розташовується недалеко від центру, в дуже затишному районі Берліна, Prenzlauer Berg. Цей район відомий своїм блошиних ринком, мініатюрними кафе, маленькими крамничками, де молоді німецькі дизайнери продають ексклюзивні речі за невеликою ціною, а також величезною кількістю яскраво одягненою молоді з усього світу. Школа акредитована Берлінським Сенатом і університетами США.

У 2008 і 2010 роках школа GLS була визнана організаціями, більш ніж з 50 країн, найкращою школою в Німеччині з викладання німецької мови та отримала нагороду в Лондоні. GLS – це офіційний центр для проведення іспиту TestDaF. Як і Гете Інститут, GLS – одна зі шкіл організації EAQUALS в Німеччині, яка інспектує мовні школи з різних науково обґрунтованих критеріїв. Школа пропонує, крім власного книжкового магазину і ресторану, також власний готель зі знижками для учасників курсу. 

Програми:

 

Хочу програму

Заняття для дорослих 18+

 • Програми 20, 30 годин на тиждень
  • Standardkurs 20 – стандартний курс 20 годин на тиждень, а групі від 6 до 12 осіб, початок занять щопонеділка
  • Intensivkurs 30 – стандартний курс 20 годин на тиждень + 10 уроків на тиждень в групі від 3 до 6 осіб
  • Crashkurs – стандартний курс 20 годин в тиждень + 10 індивідуальних уроків на тиждень
  • Індивідуальні заняття – 20 або 30 годин на тиждень

  Всі курси німецької мови (Standardkurs, Intensivkurs, Crashkurs) грунтуються на чотирьох головних аспектах: аудіювання, написання, читання та розмовна практика. Дискусії, рольові ігри та розмови в класі сприяють розвитку навичок усного мовлення, розширюють словниковий запас і допомагають запам’ятати типові структури. Граматика викладається не сама по собі, а в цікавих і змістовних текстах, одночасно знайомлячих із культурою, політичним життям та історією Німеччини. Деякі з тем: особисте і громадське життя, робота і трудове життя, історія Берліна, культурна приналежність.

 • Бізнес німецька

  20 уроків загальна німецька + 10 індивідуальних уроків. Бізнес німецька для всіх професій. Для всіх Бізнес-курсів рівень мови повинен бути мінімум B1. Незалежно від того, в якій сфері Ви працюєте, курс для Вас, якщо Вам потрібна німецька на робочому місці. Він допоможе Вам спілкуватися німецькою професійно: телефоном, електронною поштою, на зустрічах, на презентаціях, доповідях і переговорах. Фокус не на окремій професії і термінології, а на німецькій, яка потрібна всім, незалежно від професійної специфіки.

 • Бізнес німецька для юристів

  20 уроків загальна німецька мова + 10 індивідуальних уроків. На цих заняттях Ви ознайомитеся з юридичною термінологією європейського та німецького права. Ви навчитеся читати, розуміти і формулювати юридичні обороти, що додасть Вам впевненості при використанні німецької в юридичних питаннях. При бажанні, школа організує Вам зустріч із німецькими юристами.

   

 • Бізнес німецька для викладачів

  20 уроків загальна німецька + 10 індивідуальних уроків німецька для викладачів. На цих заняттях школа надасть Вам новітні досягнення в галузі викладання німецької мови як іноземної і її використання на практиці. Ви поглибите Ваші знання німецької, а також випробуєте на практиці навчальні посібники, розроблені для викладання німецької, як іноземної. При бажанні, школа організовує Вам зустріч з німецькими вчителями або екскурсію в одну з освітніх установ Німеччини.

 • Курс підготовки до іспиту + іспит TestDaF

  20 уроків загальної німецької + 10 уроків підготовки до іспиту в міні – групах від 3 до 6 осіб. Тривалість 4 тижні, іспит на п’ятому тижні. Рівень Вашої німецької для реєстрації повинен бути B2 / C1. Курс проходить 6 разів на рік.

 • Курс підготовки до іспиту + іспит Goethe B1, В2, С1, С2

  20 уроків загальної німецької + 10 уроків підготовки до іспиту в міні – групах від 3 до 6 осіб. Тривалість 4 тижні, іспит на п’ятому тижні. Рівень Вашої німецької для реєстрації повинен бути близький до рівня іспиту, який Ви хочете здати. Чому? Підготовчий курс підготує Вас до іспиту – фокус не на граматиці і лексиці, а на форматі іспиту. Курси B2 починаються кожен місяць, всі інші 1 раз в 2 місяці.

 • Німецька + Практика

  Мовні курси + Практика 4 тижні німецької мови + 6, 8 або 12 тижнів неоплачуваної практики в Берліні. Початок будь-якого понеділка, цілий рік. Практику можна пройти в наступних сферах: адміністративне управління, архітектура, консалтинг, культура, екологія, івент менеджмент, Графіка і дизайн, IT & технології комунікації, юриспруденція, маркетинг, політичні організації, PR – public relations, нерухомість, соціальна сфера, туризм. Можливо, також проходження практики в німецькому парламенті (Бундестаг). Вимоги до учасників: Від 18 років, закінчена середню освіту, рівень знання німецької мови: від B1. Наприкінці, Ви отримаєте 2 сертифікати: один із мовної школи (про навчання на наших курсах), другий від вашого роботодавця в Берліні: компанія видає Вам свідоцтво про проходження практики, яке ви зможете використовувати при подальшому пошуку роботи. Практика в Німеччині – це важливий аргумент у Вашому резюме.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час