review86-Uni Mainz
Опубліковано 14.11.2021

Університет Майнц

Мене звуть Софія, мені 22 роки і я навчаюсь на магістратурі в Universität Mainz за фахом International Economics and Public Policy.

Навчання. Вчитися важко, але цікаво. Викладачі зацікавлені в тому, щоб ви розуміли предмет, а не просто здавали, і ставляться до студентів з великою повагою та розумінням, постійно жартують, відповідають на всі питання. Викладачі зробили максимум, щоб навчання онлайн було цікавим та не нудним. Було організовано багато івентів, щоб студенти познайомилися один з одним, оскільки університет було закрито. Ми дуже потоваришували, збиралися і дивилися лекції разом. У моїй групі більшість німців, а також студенти з усього світу: Бразилія, Іспанія, Росія, Франція.

Програма. На моїй програмі є три обов’язкові модулі, що включають п’ять іспитів, які потрібно скласти, а після програма вільна і є можливість вибирати будь-які предмети навіть з інших програм. Програму можна проходити до 10 семестрів, тобто можна в семестр брати стільки предметів скільки хочеш, повністю вільний у виборі скільки курсів брати.

Кампус університету дуже великий, з різними корпусами, бібліотеками, парком та кафе. Будинки відносно нові та постійно реставруються.

Пересдачі. Вчитися іноземною мовою не складно, якщо добре нею володіти, у всіх викладачів чудова англійська. На перездачу дається ще дві спроби, якщо не здав з першого разу. Зазвичай, на період сесії є дві дати іспиту для кожного предмета з інтервалом приблизно місяць. Я завалила всі іспити з першого разу, але потім пересклала з другої спроби. Дуже зручно, що не потрібно чекати рік і проходити курс знову, а можна за місяць довчити і перескласти.

Місто невелике і дуже студентське, ідеальне місце для навчання. Дуже гарне місце розташування, так як Франкфурт знаходиться в 30 хвилинах і зазвичай працювати всі переїжджають туди, так як величезна кількість робочих перспектив.

Житло знайшла дуже швидко, просто відправило заявку до кількох різних гуртожитків та оселилася там, де дали місце. Через один семестр вирішила переїхати до іншого гуртожитку і місце знайшлося лише за один тиждень.

Я б дуже рекомендувала їхати на семестр обміну, мій університет пропонує величезну кількість різних міст. Зараз я проходжу свій семестр у Флоренції і після того повертаюся назад до Німеччини і продовжую вчитися там. Це дуже крутий досвід!

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час