Medizin_Erlangen_Startstduy
Опубліковано 29.11.2022

Вчити медицину в Erlangen-Nürnberg

Мене звати Ілля Решотько, є студентом 2 семестру в Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, вивчаю медицину.

Університет є зручним для навчання, має багато переваг порівняно з іншими університетами.

Ставлення викладачів до студентів є взаємноповажливим, студенти мають поважне становище в очах своїх викладачів і тому конфлікти виникають дуже рідко.

Предмет медицина вивчається пререважно німцями, тому іноземців на курсі Медицина майже немає, проте на інших предметах (технічні предмети, економіка) склад студентів є набагато більш інтернаціональним.

Курс медицини є регульованим, тобто порівняно з іншими курсами студенти не мають можливості повністю складати свій план власноруч. Я отримую список предметів, які маю пройти в конкретному семестрі, і якщо в мене є бажання можу добирати предмети на своє бажання в вільний час.

В розкладі багато предметів, особливо в першому семестрі, проте їх кількість на семестр розраховується і тому весь об’єм матеріалу є можливим для вивчення. Самі ж предмети є базовими теоретичними предметами медицини, такі як біологія, фізика, або хімія, проте університет намагається зробити ці предмети більш цікавими для студентів, проводячи практики, під час яких все виконується власноруч студентами.

Медична кафедра, університетська лікарня і навчальні корпуси знаходяться в місті Ерланген, тому навчання в даному університеті є дуже зручним. Вся інфраструктура знаходиться в центрі недалеко одна від одної в межах пішої доступності, якщо ж використовувати велосипед, то можна приїхати куди завгодно за 15-20 хвилин. В місті є 2 бібліотеки, які підходять для самостійного навчання.

На більшість предметів дається дві перездачі, але вони пишуться в наступних семестрах, тобто при нескладні предмету ви навчаєтесь далі і в наступному семестрі пишете ще раз цей екзамен. Проте щоб отримати доступ до деяких предметів потрібно вчасно скласти попередні іспити, тому при повторенні навчальний процес затягується.

В місті є багато можливостей провести цікаво час, є багато ресторанів, кафе і клубів, студентські організації часто організовують різноманітні заходи, влітку проходить великий фестиваль Medimeisterschaft.

Мій типовий день розпочинається приблизно о 8 годині з лекцій, після яких є час для обіду. Пізніше розпочинаються семінари й практичні заняття, приблизно до 16:00. Після цього студенти проводять час як вони бажають, деякі йдуть в бібліотеку, хтось займається спортом.

До викладання на німецькій мові швидко звикаєш, оскільки весь час спілкуєшся німецькою, викладачі розмовляють зрозуміло, тому особливо великих проблем не має виникнути.

Умови проживанні в місті зручні для навчання, хоча як на мене Ерланген є замалим. Для тих хто звик проживати у великих містах може не вистачати деяких речей, але поруч є Нюрнберг і ми часто з друзями їздимо туди.

У пошуках житла не було нічого важкого, треба подати заявки на сайт гуртожитків університета і згодом ви отримаєте відповідь. Також є можливість орендувати квартиру або переїхати у WG.

Я не маю особливих порад студентам, які хочуть вивчати медицину у ФАУ, єдине що можу порекомендувати, то починати вчитись одразу з початку семестру, е не відкладати на екзаменаційну фазу.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час