review67
Опубліковано 05.12.2019

Ольга Х., 17 років

Studienkolleg Martin-Luther Universitaet Halle-Wittenberg

Ще у 5 класі, коли я тільки почала вчити німецьку в школі, я була впевнена, що це моє. Але лише вкінці 10 класу я почала серйозно розглядати Німеччину, як країну, у якій я хочу здобувати вищу освіту.

Завдяки моїм батькам я познайомилася з агенцією StartStudy. З першої нашої зустрічі я зразу ж зрозуміла, що саме вони допоможуть мені вступити до вищого навчального закладу в Німеччині. Я була приємно вражена їхньою відповідальністю та відношенням до роботи.

Окремо хочеться подякувати Тетяні, яка  дуже детально розповіла все про вступ, наголошувала на головних аспектах та допомагала знаходити рішення у всіх форсмажорних ситуаціях. А найголовніше, що навіть зараз, після того як я вже поступила, вона все ще підтримує зв’язок зі мною та допомагаю у вирішувати питання, які виникають під час  навчального процесу.

Я більш ніж переконана, що без професіоналізму Start Study, мій вступ до вузу в Німеччині не був би таким легким та безпроблемним. Тому рекомендую усім, хто розглядає Німеччину, як місце навчання, звернутися за допомогою до спеціалістів з Start Study

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час