LMU_Medizin_Startstudy
Опубліковано 15.12.2021

Настя О., 18 років

Ludwig-Maximilians-Universitaet Munchen, Medizin

Безмежно вдячна освітньому агентству StartStudy за здійснення мрії! Ще рік тому навчання в Німеччині здавалось чимось недосяжним, а вже сьогодні я студентка медичного факультету в одному із найкращих вузів Німеччині  – університеті Людвіга-Максиміліана в Мюнхені.

Вже на першій зустрічі співробітники компанії StartStudy підкорили своїм професіоналізмом та чіткою стратегією вступу. Моя подача документів до вищого навчального закладу Німеччини припала на період пандемії та карантину, але я дуже рада, що навіть такі труднощі не стали перепоною для досягнення мети. Дуже вдячна Тетяні та Олександрі за індивідуальний підхід до кожного студента та підтримку на всьому нелегкому шляху. На усіх этапах вступу: підготовка документів та їх переклад, складання іспитів з німецької мови, оформлення студентського страхування та блокованого рахунку, отримання візи – я завжди вчасно отримувала чіткі інструкції та поради, а на будь-які запитання – розгорнуту відповідь та зворотній зв’язок від Тетяни. Особливо хочу відзначити, що менеджери StartStudy допомогають не лише здобути місце в омріяному навчальному закладі, а супроводжують навіть після переїзду за кордон!

Також хочу подякувати викладачам Юлії та Богдані за чудову підготовку до іспиту TestDaF! За декілька тижнів я змогла отримати бажаний сертифікат й підвищила рівень знань німецької мови.

Вступ за кордон це дуже відповідальний крок і я щаслива, що звернулась саме до агентства StartStudy! Дякую Вам за все і однозначно рекомендую іншим студентам скористатись послугами команди StartStudy!!

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час