Uni_Wien_Startstudy
Опубліковано 13.12.2021

Марцун Ірина, 19 років

Universität Wien

Всім привіт! Мене звати Іра та вже у січні я офіційно стану студенткою першого курсу Віденьского університету з фаху Біологія.

На сьогоднішній момент я третій місяць навчаюся на підготовчих курсах при університеті, місяць тому отримала студентську візу та здала вступний екзамен з німецької мови, який був мені потрібен для зарахування в Університет.

Навчатися за кордоном було моєю метою ще з 8 чи 9 класу. Саме агенство StartStudy допомогло мені вступити до вузу моєї мрії, навіть після невдалої самостійної спроби у 2020 році. 

Особливо хочу подякувати Олександрі! Вона завжди була з нами на зв‘язку, починаючи з моменту знайомства і закінчуючи складанням іспиту у Відні.  Її допомогу не оцінити неможливо!  Вона готувала для мене пам’ятки щодо заповнення потрібних форм, формулярів, надсилала приклади Анкет і довідок, давала поради як відповідати на запитання офіцера при співбесіді в Посольстві.  Сприяла оренді гуртожитку.  Жодне з моїх питань не залишилося без відповіді.

Під час подачі документів та отримання зворотного зв’язку від ВНЗ, з’являлися нюанси, які знати заздалегідь просто неможливо.  І в цьому випадку, компетенції Олександри допомогли нам своєчасно відповідати на листи, реєструватися на іспити та тести, здійснювати підготовку та складання іспитів з німецької мови.  Тому однозначно можу рекомендувати співпрацю з Агентством Start Study усім студентам, які хочуть навчатися у західному ВНЗ.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час