review74
Опубліковано 01.12.2020

Дар’я, 19 років

Martin Luther Universität Halle-Wittenberg

До агенства StartStudy я звертаюсь вже не вперше. Тому з-поміж багатьох освітніх агенств, я обрала саме їх – StartStudy! 

Ні для кого не секрет, що вступ до німецького університету дуже непростий і відповідальний процес. Саме тут вам допоможуть, все детально розкажуть і будуть супроводжувати протягом всього вступного процесу і, навіть, після нього. Вам запропонують перелік університетів з урахуванням усіх ваших побажань та пріоритетів. 

На мою думку, StartStudy – це професіонали своєї справи. Всі документи були зібрані та подані вчасно як для університету, так і для візи. А це дуже важливо! 

Особливо хотілось би відмітити працівника Тетяну за її професіоналізм та швидку реакцію на будь-які питання. Вона розписала покрокову інструкцію по вступу і перші кроки в Німеччині. Допомогла зі студентським страхуванням та блокованим рахунком. 

Зараз я студенка першого курсу в Martin Luther Universität Halle-Wittenberg. Навчаюсь на англомовній програмі Business Economics. Пишу цей відгук і розумію, що просто надзвичайно щаслива знаходитись тут! 

Тому всім майбутнім студентам рекомендую StartStudy! З їх допомогою вступ до німецького ВНЗ абсолютно реальний! 

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час