rewiew80
Опубліковано 28.02.2021

Університет Бамберг

Мене звати Сластен Микита, 2 роки тому компанія СтартСтаді допомогла мені поступити в Університет міста Бамберг на спеціальність Соціологія.

Університет. Сам університет складається з декількох великих корпусів, кожен з яких знаходиться окремо один від одного, але відстань між корпусами університету невелика і до них можна дістатися на велосипеді або на загальному транспорті. Будівлі університету дуже гарно оснащені, вай фай є всюди, навчальні кампуси в гарному стані.

Також в університеті є 4 бібліотеки, де є багато комп’ютерів, також на території кампусів є копіювальні центри та точки продажів канцтоварів. Великим плюсом є діджиталізація усіх навчальних процесів, тобто всі реєстрації на екзамени, лекції і семінари відбуваються онлайн через особистий кабінет студента. В університеті є студентський союз, який може надати різноманітні поради з приводу навчання, житла, комунікації. Студентська допомога може допомогти або дати поради у багатьох питання, тому якщо у студентів виникають певні питання треба йти до студентського союзу, це їх робота ! Університет пропонує величезну кількість різних заходів, від регбі і футболу (участь у спортивних гуртках безкоштовна) до різних тематичних вечірок, театру, клубів за інтересами.

Їжа. В університеті є 2 їдальні та 1 кафетерій, не в кожному корпусі є їдальня, тому студентам доведеться їздити в інший корпус, щоб поїсти. В їдальні та кафетерії їжа дуже смачна, для студентів діє система хороших знижок та акційних пропозицій. В будь-якому випадку у пішому доступі від кампусів є магазини та заклади громадського харчування.

Транспорт. Бамберг- це старовинне невелике місто, тому майже в будь-яку точку міста можна без проблем дістатись з велосипедом, вело-інфраструктура дуже розвинена. Також за допомогою студентської карти можна безкоштовно їздити на автобусі по місту, а також приміською електричкою S-Bahn у околицях міста Бамберг.

Житло. Так як місто невелике, а студентів дуже багато з питанням житла не можна довго вагатись. Треба шукати обяви на дошках оголошень, в інтернеті, в групах університету Фейсбук, корисним також буде сайт оголошень WG Gesucht. Також з пошуком житла може допомогти Studentenwerk Würzburg.

Community. Найлегше знайти нові контакти серед російськомовних або україномовних студентів через групу університету у Фейсбук, або на форму Feki.de, де новачки можуть не тільки познайомитись з іншими студентами, а й бути в курсі всього, що відбувається в університеті, новини навчання, вечірки,новини міста та усього, що стосується студентів в місті.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час