Uni_Wurzburg_Startstudy
Опубліковано 25.11.2021

Аня Карташова, 21 рік

Julius-Maximilians-Universität Würzburg

Сьогодні я неймовірно щаслива називати себе студенткою Вюрцбурзького університету імені Юліуса та Максиміліана і дуже вдячна агенції «StartStudy» за супровід при вступі та підтримку протягом усього процесу.

В агентство я звернулася на досить пізньому етапі, коли було мало часу і треба було діяти дуже оперативно, щоб не пропустити час подання заяв. Поки я чекала результатів мовних іспитів, ми збирали всі необхідні документи, яких було дуже багато, але завдяки чітким інструкціям і рекомендаціям, які мені надавало агентство, я змогла досить швидко зібрати, правильно підготувати та завірити весь пакет документів. Далі – подання заяв та такий хвилюючий період очікування відповідей.

В результаті я отримала заповітні запрошення із 6 університетів Німеччини, серед яких обрала університет Вюрцбурга. Як зараз пам’ятаю, від слів «Вам прийшло запрошення» у мене були сльози, коли я усвідомлювала, що стала ще крок ближче до своєї мети. Після цього ми готувалися до відкриття візи та власне мого такого довгоочікуваного переїзду до Німеччини. Під час мого вступу ми з агентством «StartStudy» перебували у різних містах, але це абсолютно не завдавало жодних незручностей.

Окреме дякую моєму менеджеру Анастасії, яка завжди була на зв’язку в телефонному та електронному режимі і я завжди знала, що можу до неї звернутися, а також фінансовому консультанту агентства, який допомагав у вирішенні всіх фінансових питань. Вступ до Німеччини – дуже трудомісткий процес, який потребує особливої ​​уваги та правильності оформлення всієї документації. У StartStudy працює команда справжніх професіоналів, за кожним вступом стоїть велика кількість людей, які допомагають здійснити мрію. Я дуже рада, що співпрацювала саме з агентством «StartStudy», з їхньою допомогою мені вдалося досягти своєї мети!

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час