review51
Опубліковано 28.05.2018

Андрій С., 19 років

Universitaet zu Koeln, Медицина, 1-й курс

Ось уже другий місяць минув із того часу, як я вперше приїхав до прекрасного Кельна. Враження як від міста, так і від університету найпозитивніші.

Навчаюся на медичному факультеті. Отримати  місце вдалося з першого разу. Переконаний, що значну роль тут відіграла співпраця зі Startstudy. Справа в тому, що хоча загальні умови вступу до вишів Німеччини, зокрема за напрямком “Медицина”,  багатьом добре відомі й описані в Інтернеті, існує низка тонкощів, особливостей процесу, про які абітурієнт, та ще й іноземець, скоріше за все просто не знає. Тут і стають у нагоді високий професіоналізм, а головне, безцінний багатий досвід агентства. Що стосується Startstudy,  то я хотів би особливо відзначити:

1) високу компетентність співробітників, бо запропоновані саме ними кроки виявилися дуже ефективними;

2) велику відданість агенції своїй роботі, тому що відчувалося, що вся її команда співпереживє, всіми силами старається, аби я таки отримав омріяний шанс учитися в Німеччині;

3) дуже комфортну й теплу атмосферу, про яку дбають працівники агентсва, адже вони завжди готові підтримати й допомогти чи то хорошою порадою, чи то  просто щирим словом.

Таким чином, вдалося уникнути багато помилок, а найголовніше, стресу, не лише під час вступу, але й по приїзді в Німеччину завдяки тому, що кожен із етапів мені досить детально й охоче пояснювали у Startstudy. Отож, я щиро вдячний співробітникам, зокрема Анастасії за те, що вони наблизили мою мрію. Вірю, що так само Startstudy може допомогти й багатьом іншим нашим абітурієнтам, і бажаю в цьому успіхів!

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час