Підготовчий коледж Бонн

kollegBonn
Онлайн запрос

Як гарантовано вступити в підготовчий коледж Німеччини?

Якщо Ви не бажаєте складати вступні іспити в підготовчий коледж (Studienkolleg), не впевнені, що витримаєте конкурс при вступі в державний коледж або ж просто бажаєте мати гарантію отримання місця у потрібному семестрі, тоді у Вас є можливість бронювання місця у приватному Studienkolleg у Бонні (Rheinisches Studienkolleg Bonn), ще перебуваючи на території України, Росії, Білорусії чи Казахстану.

Для бронювання місця в цьому Studienkolleg достатньо мати один із сертифікатів з німецької мови на рівні В2:

 • Goethe Zertifikat B2
 • Telc B2
 • TestDaF TDN3*4
 • DSH-1
 • DSD 2
 • ÖSD

Але навіть якщо Ваші знання німецької мови нижче рівня B2, то при Studienkolleg є своя мовна школа Schiller Language School, де Ви зможете поліпшити свої знання і здати мовний іспит.

Якщо Ваш рівень мови В1, тоді Ви теж можете почати навчання в підготовчому коледжі, але перед цим, вам потрібно буде заїхати на 2 місяці раніше, щоб покрвщити мовні знання до потрібного рівня.

Велика перевага приватного коледжу полягає в тому, що бронюючи його, Вас одразу запрошують на навчання і Вам не потрібно додатково заїзжати та складати вступні іспити, а вступна кампанія триває цілий місяць.

В Rheinisches Studienkolleg Bonn існують наступні курси: 

 • Курс W (економічний напрям)
 • Курс T (технічний напрям)
 • Курс M (медичний напрям)
 • Курс G (соціальні науки, мистецтвознавство або гуманітарні науки) 

Навчання триває 10 місяців і закінчується підготовкою до здачі випусного іспиту (Feststellungsprüfung) згідно вибраного напрямку.

 • Інтенсивність занять на тиждень становить 32 години по 45 хв.
 • Терміни початку навчання: липень або серпень (зимовий семестр), січень (літній семестр)
 • Вимоги: німецьк мова, рівень B2
 • Тривалість: 2 семестри (1 рік)
 • Вартість навчання: 5900* евро за 2 семестри

* У вартість не включено витрати на проживання, харчування, транспорт та інші витрати

Кампуси: Бонн або Берлін

W-курс призначений для підготовки до вступу на економічні та соціальні науки. Основні предмети – німецька мова (12 годин на тиждень), економіка (6 годин на тиждень), математика (6 годин на тиждень), англійська мова (6 годин на тиждень). Після закінчення навчання студенти здають письмові іспити з трьох предметів: німецька мова, математика і економіка і один усний іспит з англійської мови.

М-курс готує студентів до вступу на спеціальності, пов’язані з медициною, біологією, фармацевтика і т.д. Основні предмети курсу – німецька мова (12 годин на тиждень), біологія (6 годин на тиждень), хімія (6 годин на тиждень), фізика (6 годин на тиждень). Після закінчення навчання студенти здають письмові іспити з трьох предметів: німецька мова, біологія і фізика і один усний іспит з хімії.

Т-курс пропонує інтенсивну підготовку для отримання технічних спеціальностей. Основні предмети – німецька мова (12 годин на тиждень), математика (6 годин на тиждень), хімія (6 годин на тиждень), фізика (6 годин на тиждень). Після закінчення навчання студент здає письмові іспити з предметів німецька мова, математика і фізика, а усний іспит з предмету – хімія.

G-курс готує студентів для вступу на соціальні науки, мистецтво або гуманітарні науки. Основні предмети: німецька мова (12 годин на тиждень), історія (6 годин на тиждень), німецька література (6 годин на тиждень) і соціологія (6 годин на тиждень). Після закінчення навчання студент здає письмові іспити з предметів німецька мова, історія, соціологія, а усний іспит з предмету – німецька література.

Тут готують до складання випускних іспитів (Feststellungsprüfung), але на відміну від приватних коледжів, іспит складається не в самому коледжі, а при державних установах. В данному випадку, при Федеральному уряді Кельн  (Bezirksregierung Köln). Це стосується саме кампусу в Бонні, у Берліні інша система.

Випускний іспит (Feststellungsprüfung) є дійсний на території всієї Німеччини і дає право подавати документі на перший курс у будь-який  державний німецький ВНЗ. 

Rheinisches Studienkolleg Bonn пропонує наступні варіанти розміщення:

 • Проживання в сім’ї (550 € в місяць)
 • Індивідуальні апартаменти (від 600 € в місяць)
 • Проживання в квартирі з іншими студентами (від 450 € в місяць)

Допомога в пошуку житла, пропонована Штудіенколлег, оплачується додатково в розмірі від 500 євро і замовляється відразу при реєстрації.

Дозвілля та інфраструктура. Бонн – місто в західній частині Німеччини на річці Рейн. Це батьківщина відомого композитора Бетховена, тому тут розташований його меморіал і будинок-музей. Недалеко від музею височіє кафедральний собор в романо-готичному стилі. Поруч розташовані рожево-золота будівля Старої ратуші і замок Поппельсдорф, де розміщується музей мінералів. У південній частині міста знаходиться Будинок історії ФРН, де можна познайомитися з історією країни після Другої світової війни. Усі ці пам’ятки роблять це місто унікальним і неповторним.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час