Університет у Фрайбурзі – Albert-Ludwigs- Universität Freiburg

Оновлено: 29.09.2023
Uni11

Університет Фрайбург – Albert-Ludwigs-Universität Freiburg, який був заснований в 1457 році, випустив чимало відомих професорів, дослідників і лауреатів Нобелівської премії. Університет вважається одним із провідних у Німеччині. У світі Фрайбургський університет Альберта-Людвіга відомий завдяки досягненням медичного, юридичного та філософського факультетів. Також дуже відомою є Фрайбурзька університетська клініка, в якій працюють лауреати Нобелівської премії в галузі хімії, біології та медицини. Фрайбургський університет може запропонувати 11 факультетів зі 160 спеціальностями.

У 2007 році Фрайбургський університет отримав титул «Чудового університету» (Exzellenzuniversitaet), що гарантує виплату додаткових фінансових коштів, які задіяні на подальший розвиток в області біології.

Викладачі та дослідники Університету мають чудову репутацію і вважаються науковою елітою світу.

Цей Університет привертає до Фрайбурга студентів з усього світу. А саме місто, з його невеликими вуличками і маленькими будиночками створюють дуже затишну і сприятливу для навчання атмосферу.

Після успішного закінчення цього Університету Вас з радістю можуть взяти на роботу в багато організацій і фірм в усьому світі.

Факультети: теологічний, юридичний, медичний, економічний, філологічний, філософський, математики та фізики, хімії, фармацевтики і геологічних наук, біології, технічний, лісівництва

Вартість навчання: 180+1500 євро в семестр за станом на зимовий семестр 2023/2024

 

хочу навчатись
Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час