Інтенсивний курс німецької мови

Оновлено: 03.01.2024
intensiv_neneckij_Startstudy

індивідуально, насамперед, розрахований на студентів, яким потрібно швидко вивчити мову та підготуватися до здачі мовного сертифікату, який потрібен для вступу чи переїзду до німецькомовних країн, Німеччини, Австрії, Швейцарії.

Агентство Startstudy пропонує інтенсивний індивідуальний курс, який вираховується для кожного студента, виходячи з його поточного рівня знань, мети та часу, що є на вивчення.

Вартість 500 грн. – 45 хв.

Переваги індивідуальних занять:

  • Заняття за зручним графіком, не потрібно підлаштовуватись під інших
  • Заняття з будь-якою інтенсивністю
  • Фокус уваги викладача зосереджений на вас
  • При онлайн заняттях – не потрібно витрачати час на дорогу, можна займатися будь-де
Записатись

Інтенсивний курс підійде також усім тим, хто має сильну мотивацію швидко опанувати потрібний рівень німецької мови, а саме:

  • Рівень А1, підтверджений сертифікатом Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 потрібен для отримання «візи нареченої» до Німеччини, це мінімальний рівень для того, щоб претендувати на участь у програмі культурного обміну «Au Pair». При інтенсивності 20 годин на тиждень рівень А1 можна пройти за 2 місяці, наприклад.
  • Рівень А2, підтверджений сертифікатом Goethe-Zertifikat A2 або ÖSD A2. Це мінімальний рівень для подачі документів для вступу до Австрії. Володіючи німецькою мовою на рівні А2, можна починати розуміти носіїв мови, якщо у Вас є колеги або друзі німці.
  • Рівень В1 – це не популярний рівень для здачі мовного сертифіката, для вступу його вважають проміжним етапом між мовним сертифікатом А2 і В2. Все ж таки, з іспитом Goethe-Zertifikat В1 вже можна претендувати на вступ до Німеччини, але на підготовчі курси з мови перед початком навчання у підготовчому коледжі або університеті.
  • Рівень В2 – найпопулярніший мовний сертифікат. Маючи Goethe-Zertifikat В2 або ÖSD B2, можна вступати відразу після школи до Німеччини до підготовчого коледжу, а в Австрії вже брати участь у вступних іспитах для допуску до навчання за фахом. Також це необхідний мовний рівень для працевлаштування.
  • Рівень С1 – потрібний тим, хто вступає на ступінь бакалавра чи магістра. Цей рівень можна підтвердити Тестдаф, DSH, DSD.

Наприклад, за програмами німецьких мовних шкіл на території Німеччини, кожен із цих рівнів можна пройти за 2 місяці, при мінімальній інтенсивності 20 годин на тиждень. Тобто дуже здібні та мотивовані студенти можуть вивчити німецьку мову приблизно за 1 рік.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час