Goethe Zertifikat B2

Оновлено: 04.01.2024

Опис іспиту. Це іспит з німецької мови для іноземців, які хочуть пройти навчання в Німеччині в підготовчому коледжі (Studienkolleg), а також дає перевагу при прийомі на роботу в німецькомовних країнах. Проводиться тільки в Goethe-Institut в багатьох містах світу.

Вартість підготовки 600 грн. – 45 хв.

Оцінювання. Кожна частина (модуль) оцінюється максимум в 100 балів. Мінімально,  для проходження модуля, треба набрати 60 балів. Якщо по якомусь із чотирьох модулів Ви не отримали необхідну кількість балів, можна перездати тільки його. Так само, можна здавати іспит частинами, а не одразу весь. Усне мовлення оцінюється за такою шкалою: 44 бали перша частина, 40 балів – друга та 16 балів за вимову.

Іспит складається з чотирьох частин:

  • Читання (5 текстів з 30 завданнями). Вам надаються різні тексти з форумів, статті газет, журналів Важливе ваше вміння виділяти деталі. Час – 65 хвилин.
  • Аудіювання (4 аудіо-тексту з 30 завданнями). Бесіди (повсякденні теми), інтерв’ю, уривки з радіоповідомлень. Важливо звертати увагу на деталі. Час – близько 40 хвилин.
  • Письмова мова (2 письмові завдання – повідомлення на форумі об’ємом від 150 слів і лист обсягом від 100 слів). Час – 75 хвилин.
  • Усне мовлення (2 розмовних завдання – невелика доповідь на задану тему і дискусія в парі з іншим учасником). Час – близько 15 хвилин.

Тривалість іспиту (без перерв) – 3 години 15 хвилин.

Вартість. Іспит платний, але в кожній країні ціна варіюється, тому ціну треба уточнювати в центрі тестування. 

Реєстрація на здачу іспиту відбувається онлайн. Для цього потрібно заповнити формуляр на сайті. Після підтвердження успішної реєстрації необхідно оплатити іспит в центрі тестування відповідно до вимог центру. Наприклад, в разі зі здачею іспиту в Києві жителі Києва та області повинні провести оплату в терміни, зазначені в листі з підтвердженням, а учасники з інших міст оплачують іспит в день його проведення. Можна оплатити онлайн.

Процедура оголошення результатів і отримання сертифіката. Приблизно через 10 днів після здачі іспиту кожен учасник може подивитися свій результат в особистому кабінеті на сайті Гете-інституту або дізнатися його в центрі тестування. Сертифікат можна отримати поштою або забрати його особисто після оголошення результатів.

Освітня агенція Startstudy має багаторічний досвід підготовки до Goethe Zertifikat B2. Щоб записатися до нас на підготовку, спочатку потрібно пройти онлайн тестування у нас на сайті і залишити заявку. Після цього, Вам будуть запропоновані варіанти занять в індивідуальному порядку.

Відгук нашої студентки Ані щодо підготовки на наших курсах і здачі Goethe B2

 

Записатись

Деякі Goethe Zertifikat B2 студентів, яких підготували викладачі Startstudy

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час