Goethe Zertifikat A2

Оновлено: 04.01.2024

Опис іспиту.  Це іспит з німецької мови для іноземців. Він засвідчує елементарне володіння німецькою мовою на другому рівні (A2), відповідно до шестирівневої шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Зазвичай його складають при вступі до Австрії, так як це мінімальний рівень, з я ким можна подавати документи.

Вартість підготовки у Startstudy 600 грн. – 45 хв.

Іспит складається з чотирьох частин:

  • Читання (4 тексти з 20 завданнями). Ви читаєте короткі газетні статті, електронні листи, оголошення та інформаційні таблички у громадських місцях і виконуєте завдання до них. Час – 30 хвилин.
  • Аудіювання (4 аудіо-тексту з 20 завданнями). Ви слухаєте побутові розмови, оголошення та інтерв’ю по радіо, телефонні повідомлення та оголошення у громадських місцях і виконуєте завдання до них. Час – близько 30 хвилин.
  • Письмова мова (2 письмові завдання). Ви пишете повідомлення, які стосуються вашого безпосереднього життєвого оточення. Час – 30 хвилин.
  • Усне мовлення (3 розмовних завдання). 1 завдання – Ви отримуєте 4 карточки, на кожній одне слово з яким ви маєте скласти запитання вашому партнеру, що дає відповідь і навпаки. 2 завдання – ви отримуєте одну карту зі словами, відповідно до слів на картці вам потрібно розповісти про себе та відповісти на питання екзаменатора. 3 завдання – ви отримуєте з партнером картки, за інформацією на якій вам потрібно, або щось спланувати, або про щось домовитись. Час – близько 15 хвилин.

Тривалість іспиту (без перерв) – 1 година 45 хвилин.

Оцінювання:  кожна частина (модуль) оцінюється в максимум 25 балів. Sprechen 4 бали перша частина, 8 друга  та третя частина, додатково в 5 балів оцінюється вимова.

100 – 90 – дуже добре; 89 – 80 – добре; 79 – 70 – задовільно;  69 – 60 – достатньо;  59 – 0 – не складено.

До всього, потрібно набрати щонайменше 45 балів у письмовій частині (Lesen, Hören, Schreiben) та щонайменше 15 балів за усне мовлення. В іншому випадку екзамен буде рахуватись як не складений.

Вартість іспиту. Іспит платний, але в кожній країні ціна варіюється, тому ціну треба уточнювати в центрі тестування. Станом на 2024р., Вартість іспиту в Україні 3700 грн.

Реєстрація на здачу іспиту відбувається онлайн. Для цього потрібно заповнити формуляр на сайті. Після підтвердження успішної реєстрації необхідно оплатити іспит до вимог центру.

Процедура оголошення результатів і отримання сертифіката. Приблизно в той самий день  після здачі іспиту кожен учасник може подивитися свій результат в особистому кабінеті на сайті Гете – інституту або дізнатися його в центрі тестування. Сертифікат можна отримати поштою або забрати його особисто після оголошення результатів.

Втрата сертифікату. Дублікат не видається. Проте якщо іспит складено не раніше, ніж 10 років тому, екзаменаційний центр, в якому Ви складали іспит, може за відповідну оплату видати дублікат.

Освітня агенція Startstudy має багаторічний досвід підготовки до Goethe Zertifikat А2. Щоб записатися до нас на підготовку, спочатку потрібно пройти онлайн тестування у нас на сайті і залишити заявку. Після цього, Вам будуть запропоновані варіанти занять в індивідуальному порядку.

Записатись
Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час