Підготовка до іспиту DSH

Оновлено: 04.01.2024

Підготовка до сертифікату DSH проходить за індивідуальним запитом. Зазвичай, здача іспиту відбувається кілька разів на рік, перед початком кожного навчального семестру в університетах Німеччини. Тривалість підготовки залежить від рівня знаннь студента і складності завдань того чи іншого німецького університету, що прийматиме іспит DSH.

Вартість 600 грн.- 45 хв.

Що таке іспит DSH?

Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH) – це іспит з німецької мови в Німеччині при німецьких університетах, для іноземних абітурієнтів, який потрібно успішно скласти, щоб поступити до німецького університету.

Як оцінюються результати іспитів?

Ви не склали іспит, якщо у всіх письмових частинах іспиту набрано менше ніж 57% можливих балів.

 • DSH 1 – між 57 % та 67 % – це рівень В2
 • DSH 2 – між 66 % та 81 % –  це рівень В2-С1
 • DSH 3 – від 82 % і вище – це рівень С1

Скільки коштує DSH? У різних університетах, вартість може відрізнятися. Зазвичай, це 100-200 євро.

Де можна скласти іспит DSH? Іспит проходить тільки в німецьких університетах або в державних підготовчих коледжах.

Хто складає DSH? – це заявники на навчання в ВНЗ Німеччини, які на момент закриття термінів подачі документів, не встигають підтвердити свій рівень володіння німецькою мовою на потрібному рівні для навчання. Наприклад, потенційні студенти, які мають Goethe Zertifikat B2 або TestDaf TDN3.

Коли можна скласти іспит?
Зазвичай, DSH можна скласти за 3-4 тижні перед початком кожного семестру в німецьких університетах. Точні дати іспиту визначає кожен ВНЗ. Під час подання заявки, Вам цю дату повідомлять.

Якщо Ви не склали DSH, у багатьох університетах можна буде подати заявку для навчання на підготовчих курсах з німецької мови. А в деяких університетах, Ви автоматично зможете брати участь в цьому курсі, якщо складали в даному внз DSH і не склали.

Як часто можна здавати іспит? DSH можна здавати тільки два рази. При цьому, враховуються всі спроби здачі іспиту, навіть в інших університетах Німеччини.

Який термін дії сертифіката DSH?
Термін дії сертифіката DSH не обмежений за часом. Рішення про термін визнання залежить від приймальної комісії університету, куди подані документи для навчання.

Структура іспиту DSH? Іспит DSH складається з двох частин: письмового та усної іспиту. Спочатку складається письмова частина, а потім, через тиждень або кілька тижнів – усна частина. До усної частини допускаються тільки ті студенти, які успішно склали письмову частину іспиту. Письмовий іспит триває 4 години, а усний – до 20 хвилин.

Записатись

Опис структури іспиту DSH

 • Письмова частина: розуміння і аналіз аудиотексту

  тобто розуміння на слух. Слухач іспиту може з розумінням стежити за лекціями і презентаціями з наукової області, робити змістовні замітки і працювати над ними. Аудіотекст складається з 50-100 рядків. Перед прослуховуванням Вам повідомляють тему. Після цього, текст зачитується вголос один або два рази. Паралельно, можна робити замітки. Після цього дається завдання. Знання оцінюються за тим, наскільки правильно виконано поставлене завдання. Зміст має перевагу перед граматичною правильністю.

 • Письмова частина: розуміння і аналіз друкованого прочитаного тексту

  Перевіряється, наскільки Ви здатні зрозуміти письмовий текст. Потрібно виконати вправи, формулюючи фрази – але не можна переписувати текст цілими абзацами. Пропонується практично неадаптований текст у 30-60 рядків, до якого може додаватися малюнок або графік.

  Тут можливі різні завдання, такі як: відповіді на питання щодо змісту і структури всього тексту, розподіл тексту за змістом, можливі коментарі до деяких частин тексту.

  І в цьому завданні також, спочатку враховують правильність виконання поставленого завдання.

 • Письмова частина: написання тексту згідно завдання

  Потрібно показати вміння самостійно і зв’язно висловити свої думки в письмовій формі за темою, пов’язаною з навчанням і наукою згідно заданих критеріїв. В якості вихідних параметрів можуть бути тези, конспекти, графіки або ілюстрації.

  Можуть зустрічатися і такі типи завдань, як:

    – Пояснення вихідних тез і їх порівняння, коментарі до них, опис тез – графіків, ілюстрацій, діаграм тощо.

  У цьому завданні, в першу чергу, оцінюється граматика, а потім зміст.

 • Письмова частина: розуміння і аналіз структур наукової мови

  Тут завдання прив’язані до тексту. Потрібно відповісти на питання щодо розуміння, а також доповнення і переформулювання мовних структур, які часто вживаються в науковій лексиці.

 • Усний іспит

  Зазвичай, усна частина займає до 20 хвилин.

  Перевіряються такі якості, як: розуміння, суть і коментування. Часто основою для усної частини іспиту є короткий текст, ілюстрація тощо. Теми обираються з університетської області. Усний іспит може проводитися і без базового письмового тексту.

  Перед початком усного іспиту, як правило, дається час на підготовку, за який потрібно проаналізувати зміст і продумати можливі додаткові питання до тексту.

  У деяких внз усний іспит проводиться в групі з 2-3-х студентів.

Деякі сертифікати DSH наших студентів

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час