Мовні курси за кордоном

Оновлено: 04.04.2020
kursi

У сучасному світі знання іноземних мов надає безліч переваг: це свобода не тільки особистого, але і ділового спілкування, можливість отримання іноземного досвіду, необхідного для кар’єри, свобода спілкування в подорожах тощо.

Багатомовність сьогодні стає важливіше, ніж будь-коли, і роль німецької мови стає вагомішою, що не в останню чергу пов’язано з економічним лідерством Німеччини в Європі.

Освітня агенція Startstudy пропонує Вам не тільки вивчення німецької мови в Німеччині, Австрії та Швейцарії, і інших мов, а й цілий процес, який, окрім занять, пропонує знайомство з культурою і традиціями, безпосередньо, в мовному середовищі. Адже, мета мовних програм за кордоном – це навчити мислити на іноземній мові, а не просто перекладати думки з рідної мови на іноземну, перед тим, як щось сказати. Тільки таким чином, вивчення мови стає легким і швидким.

На додаток, ми підберемо таку мовну програму і мовну школу, яка підійде саме Вам. Завдяки великій кількості шкіл, з якими ми співпрацюємо, будуть враховані всі Ваші інтереси та побажання, починаючи від вибору міста, і закінчуючи вибором дозвілля. А наші партнери, які знаходяться безпосередньо на місці, завжди зможуть відповісти на Ваші питання.

Ми пропонуємо:

 

  • Мови: німецька, англійська, французька, італійська, іспанська і т.д.
  • Країни: Німеччина, Австрія, Швейцарія, Мальта, Італія, Іспанія, Франція і т.д.
  • Вік: від 16 років-програми для дорослих
  • Початок занять: щотижня, цілий рік

Для дітей до 16 років є канікулярні програми в цих же країнах, що проходять під час шкільних канікул, як влітку, так і взимку.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час