Вступ одразу після школи

Оновлено: 26.11.2023
уни

Для того, щоб мати право вступати на перший курс німецького державного університету, випускникам шкіл СНД необхідно надолужити різницю в освіті, закінчивши підготовчий коледж в Німеччині (Studienkolleg). Тривалість навчання в Studienkolleg становить, як правило, 2 семестри (1 рік).

Якщо ви вступаєте до Австрії відразу після школи, тоді вам, також необхідно пройти підготовчий курс (Vorstudienlehrgang) при університеті, який може складатися з вивчення німецької мови і загальноосвітніх предметів за фахом.

Українські школярі з атестатом з 2012 року вступають в підготовчі коледжі Німеччини відразу після школи.

Хочу навчатись

Начання після школи німецькою

  • Якщо вибирати навчання в Німеччині німецькою мовою відразу після школи, є 2 варіанти, а саме державний або приватний підготовчий коледж;
  • Різниця в тому, що в приватний Studienkolleg не потрібно здавати вступні іспити, і ви відразу одержуєте запрошення на навчання, тобто ви – практично студент! Основні вимоги: німецька на рівні В1-В2 та шкільний атестат;
  • Навчання в обох типах підготовчих коледжів триває рік і закінчується випускними іспитами, для подальшого вступу до будь-якого ВНЗ Німеччини, в залежності від вашого середнього балу.

Начання після школи англійською

  • Пропонується тільки в приватних навчальних закладах і часто називається Foundation. Як правило, на таких програмах студентів готують до навчання на своїх програмах бакалаврату;
  • В залежності від навчального закладу, можна відразу потрапити на 1-й курс;
  • Вимоги до рівня англійської мови від В1-В2. Німецьку мову можна не знати взагалі;
  • Далеко не всі спеціальності можна вчити в Німеччині англійською мовою. Найкраще підходить для економічного спрямування.

Освітня агенція Startstudy допоможе Вам зі вступом, та в отриманні максимальної кількості запрошень для складання вступних іспитів. Ми були першими в Україні, хто відправив в 2012 році українських школярів до Німеччини на складання вступних іспитів, оскільки в Україні вступати до Studienkolleg відразу після школи на підставі атестату дозволили, починаючи з 2012 року.

Оскільки навчання в коледжі проходить німецькою мовою, для подачі документів, рівень німецької мови у претендентів повинен бути на рівні B2 і вище. При вступі до підготовчого коледжу, складаються вступні іспити, як правило, це німецька мова і математика.

Починаючи працювати з Вами, освітня агенція Startstudy не тільки займається Вашим вступом, а й супроводжує Вас на стадії вивчення німецької мови на наших курсах. Викладачі освітньої агенції Startstudy мають багаторічний досвід підготовки до здачі вступних іспитів із німецької мови. Ті студенти, які займаються німецькою мовою не у нас, проходять регулярні перевірки нашими викладачами, щоб оцінити рівень знань.

Варіанти вступу після школи

  • Перед іспитами у підготовчий коледж, після закінчення школи і після отримання атестата, студенти їдуть у мовну школу до Німеччини, де вони вчать німецьку мову і готуються до здачі вступних іспитів. Програма розраховується індивідуально.
  • Вивчення німецької мови з нашими викладачами онлайн. Якщо у вас є свій перевірений викладач, ми і наші викладачі можемо оцінити ваші шанси і дати рекомендації. Розробка плану вступу.
  • Реєстрація без складання вступних іспитів до приватного підготовчого коледжу.

Успішно скласти вступні іспити і отримати місце в Studienkolleg, незважаючи на великий конкурс, абсолютно реально, головне потрапити до професіоналів і дотримуватися рекомендацій.

Освітня агенція Startstudy допоможе здійснити вашу мрію.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону з месенджером *

Дата та час