Вступ одразу після школи

Оновлено: 30.08.2019
уни

Для того, щоб мати право вступати на перший курс німецького державного університету, випускникам шкіл СНД необхідно надолужити різницю в освіті, закінчивши підготовчий коледж в Німеччині (Studienkolleg). Тривалість навчання в Studienkolleg становить, як правило, 2 семестри (1 рік).

Якщо Ви вступаєте до Австрії відразу після школи, тоді Вам, також, необхідно пройти підготовчий курс при університеті, який може складатися з вивчення німецької мови і загальноосвітніх предметів за фахом.

Українські школярі з атестатом з 2012 року вступають в підготовчі коледжі Німеччини відразу після школи.

Школярі з Росії і Казахстану з атестатом з 2015 року мають право вступати в Studienkolleg Німеччини ВІДРАЗУ після школи. Атестат, отриманий до 2015 року, дає право вступу до Studienkolleg, тільки при наявності закінченого першого курсу акредитованого російського університету, за тією ж спеціальністю.

Освітня агенція Startstudy допоможе Вам зі вступом, та в отриманні максимальної кількості запрошень на складання вступних іспитів. Ми біли першими в Україні, хто відправив в 2012 році українських школярів до Німеччини на складання вступних іспитів, оскільки в Україні вступати до Studienkolleg відразу після школи на підставі атестата дозволили, починаючи з 2012 року.

Оскільки навчання в коледжі проходить на німецькій мові, то у момент подачі документів, рівень німецької мови у претендентів повинен бути на рівні B2 і вище. Прі вступі до підготовчого коледжу, складаються вступні іспити, як правило, це німецька мова і математика.

Починаючи працювати з Вами, освітня агенція Startstudy не тільки займається Вашим вступом, а й супроводжує Вас на стадії вивчення німецької мови. Викладачі освітньої агенції Startstudy мають багаторічний досвід підготовки до здачі вступних іспитів із німецької мови. Ті студенти, які займаються німецькою мовою не у нас, проходять регулярні перевірки нашими викладачами, щоб оцінити рівень знань.

Щоб збільшити шанси успішно скласти вступні іспити і отримати місце в Studienkolleg освітня агенція Startstudy пропонує наступні варіанти:

  • Перед іспитами у підготовчий коледж, після закінчення школи і отримання атестата, студенти їдуть в мовну школу в Німеччину, де вони вчать німецьку мову і готуються до здачі вступних іспитів. Програма розраховується індивідуально.
  • Навчання в СНД нашими викладачами по Skype. Якщо у Вас є свій перевірений викладач, ми і наші викладачі можемо оцінити Ваші шанси і дати рекомендації. Розробка плану вступу.
  • Вивчення німецької мови в Україні в офісі в Києві або по скайп. Розробка плану вступу.
  • Реєстрація без складання вступних іспитів в приватний підготовчий коледж.

Успішно скласти вступні іспити і отримати місце в Studienkolleg, незважаючи на великий конкурс, абсолютно реально, головне потрапити до професіоналів і дотримуватися рекомендацій.

Освітня агенція Startstudy допоможе Вам здійснити Вашу мрію.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час