Канікулярні програми

Оновлено: 10.04.2020
slider4

Дитячі канікулярні програми в Німеччині, Австрії та Швейцарії, поєднують відпочинок під час канікул і можливість вивчення німецької мови. Це найбільш практичне проведення часу Вашої дитини за кордоном, так як вона в ігровій формі, перебуваючи серед своїх ровесників з усього світу, вивчає німецьку мову і знайомиться з іншою культурою. Це, також, може вплинути на подальший вибір життєвого шляху.

Канікули в Німеччині

Канікули в Австрії

Канікули у Швейцарії

Крім того, ми пропонуємо для ваших дітей не тільки німецькомовні країни. Для вивчення англійської мови, італійської, іспанської або французької, ми Вам запропонуємо кращі мовні школи Мальти, Італії, Іспанії, Франції і т.д.

Освітня агенція Startstudy пропонує навчання для дітей від 8 до 17 років на канікулах в Європі. Великий вибір мовних програм і міст допоможе Вам і Вашій дитині прийняти найкраще рішення. Вибір великий, від Берліну,  до спокійного німецького або австрійського села, де можна милуватися відомими Альпійськими луками. А різноманітність розваг, сподобається навіть самій вимогливій дитині. Серед розваг, будуть запропоновані: плавання в басейні або водоймі, теніс з гольфом, гірка для скелелазіння, футбол, походи, велосипедні тури, верхова їзда, заняття музикою, зимовий спорт, ралі, танці, катання на каное, байдарці, під вітрилами тощо, а також шопінг і екскурсії. Важливо,що дитина буде перебувати під цілодобовим наглядом дорослих.

Поділитись в Facebook Поділитись в Telegram
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час