Канікулярні програми

slider4

Дитячі канікулярні програми в Німеччині, Австрії та Швейцарії, поєднують відпочинок під час канікул і можливість вивчення німецької мови. Це найбільш практичне проведення часу Вашої дитини за кордоном, так як вона в ігровій формі, перебуваючи серед своїх ровесників з усього світу, вивчає німецьку мову і знайомиться з іншою культурою. Це, також, може вплинути на подальший вибір життєвого шляху.

Крім того, ми пропонуємо для ваших дітей не тільки німецькомовні країни. Для вивчення англійської мови, італійської, іспанської або французької, ми Вам запропонуємо кращі мовні школи Мальти, Італії, Іспанії, Франції і т.д.

Освітня агенція Startstudy пропонує навчання для дітей від 8 до 17 років на канікулах в Європі. Великий вибір мовних програм і міст допоможе Вам і Вашій дитині прийняти найкраще рішення. Вибір великий, від Берліну,  до спокійного німецького або австрійського села, де можна милуватися відомими Альпійськими луками. А різноманітність розваг, сподобається навіть самій вимогливій дитині. Серед розваг, будуть запропоновані: плавання в басейні або водоймі, теніс з гольфом, гірка для скелелазіння, футбол, походи, велосипедні тури, верхова їзда, заняття музикою, зимовий спорт, ралі, танці, катання на каное, байдарці, під вітрилами тощо, а також шопінг і екскурсії. Важливо,що дитина буде перебувати під цілодобовим наглядом дорослих.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час