review78
Опубликовано 11.12.2020

Учить медицину в Халле

«Мене звати Павло Харченко, я студент третього семестру медичного факультету Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg (Галле-Віттенберзького Університету імені Мартіна Лютера). У 2015-2017 роках моя сім’я співпрацювала з освітнім агентством StartStudy. Цим відгуком я би хотів розповісти про мій досвід проживання та навчання у Halle (Saale).

Студентське життя у місті значно облегшують вигідні ціни на житло та безкоштовний проїзд на громадському транспорті. Студенти навчального закладу мають можливість вибору широкого спектру спортивних програм від  університету. Зауважу, що студентський квиток від Університету дозволяє безкоштовно доїхати до сусіднього міста Лейпциг.

Повертаючись до теми навчальних програм, відмічу, що на курсі навчаються, у середньому, 240 чоловік, університет є відносно невеликим. Це надає суттєвих переваг у навчанні на медичному факультеті, адже збільшує контакт між педагогом та студентом, на семінарах у педагогів є більше часу для кожного окремого студента. Серед викладачів є люди, ім’я яких відомо далеко за межами Галле, як от Fr. Prof.in. Dr. Heike Kielstein – голова інституту анатомії та молекулярної біології, професор року 2017 у Німеччині у категорії  “Медицина/Природничі науки ”.

Оцінювання студентів є об’єктивним. Візьмемо до уваги той факт, що для допомоги студентам у засвоєнні складного матеріалу та здачі іспитів організовуються факультативні курси-туторіали. Великий акцент робиться на тому, щоб показати зв’язок теоретичної медицини з практичною і відповісти на одвічно гостре питання: ”А навіщо я взагалі все це вчу? Воно мені коли-небудь знадобиться?”. Для цього проводяться семінари за участю медиків та пацієнтів університетської лікарні. На першому курсі я зібрав перший у моєму житті анамнез.  Університет пропонує раз на рік унікальний проект – “Hallesche OP-Wochen“, у рамках якого будь-який бажаючий може подивитись підбірку операцій у режимі “live” з коментарями оператора та провідних кадрів хірургічних відділень університетської клініки. Втім, окремим недоліком медичної освіти у Галле можу назвати те, що матеріально-технічна база у порівнянні з великими університетами залишається, станом на сьогодні, не настільки розвиненою і сильною.

Я ніколи не жалкував про те, що вступив до Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg. Я радий кожному дню, що я тут проводжу. І я хотів би принагідно ще раз подякувати усім співробітникам агентства Start Study за їх допомогу мені на шляху до моєї мрії. В одужанні кожного хворого, якого я лікуватиму, завжди буде частина їх заслуги.»

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка