review42
Опубликовано 31.08.2017

Сніжко Саша, 21 рік

Технічний університет Ахен

Шановні представники Start Study!

Хочу подякувати Вам за Вашу сумлінну роботу, за те, що Ви допомагаєте студентам побачити світ, займаєтесь організацією роботи щодо вступу у ВНЗ Німеччини. Ваша компанія дарує можливість знайти нових друзів та своє місце у новому світі.

Мені дуже пощастило познайомитись з Вами. Дякую, що погодились працювати зі мною і вірили в те, що я досягну нашої спільної мети, а саме вступу на Магістерську програму. Адже саме завдяки Вашій роботі і правильній організації, Ми, разом з Вами, отримали запрошення від Технічного університету Аахена. Також, завдяки Вашим інструкціям, я спокійно зміг продумати та спланувати своє перебування у місті та перші кроки.

Я вже з 22.08 в Аахені, і мені вдалось багато чого зробити. Найголовніше, я вже зареєструвався в університеті і на всі 100% студент Технічного університету Аахена. Тепер займаюсь іншими організаційними питаннями та готуюсь  до  інтенсивного курсу вивчення німецької мови (курс безкоштовний), який починається 4 вересня. Ви чудові люди. Не зупиняйтесь на досягнутому. Продовжуйте допомагати майбутнім студентам і даруйте їм лише позитивні новини. Бажаю Вам удачі і всього найкращого.

Ви можете в будь-який момент розраховувати на контакт зі мною або на мою допомогу.

З повагою,

Сніжко Саша 

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка