SK_Darmstadt_Startstudy
Опубликовано 24.03.2023

Подготовительный колледж Дармштадт, курс Т

Як проходила Ваша вступна кампанія у підготовчі коледжі навесні 2022р.?

Я здавала іспити в штуденколеги Гамбургу і Дармштадту. Через недостатню підготовку до вступного іспиту з математики в Гамбург я не вступила. Але я набрала дуже високий бал з німецької мови, тому наступного дня після іспиту вони запропонували мені обрати інше спрямування, але моєю метою був Т-курс. Другою спробою був Дармштадт. Незважаючи на складніші іспити, я вступила. Дуже велику увагу в завданнях приділили логічному мисленню. При перевірці паспортів при реєстрації на іспит, мене запитали чи я знаходжуся в Німеччині як біженка. Отримавши позитивну відповідь, на листі з моїми даними була зроблена помітка. Тож, я вважаю, що українці мали пріоритет в отриманні місця в штуденколег.

Яке у Вас враження про місто?

Місто дуже маленьке і мультикультурне. Більшість населення — студенти.

Яке враження про підготовчий коледж?

Навчальний процес мало відрізняється від навчання в звичайній школі.

Яке враження про викладачів?

Викладачі розпочинають вивчення предмету з самого початку, поступово підвищуючи складність. Дуже часто використовують якісь наочні матеріали, часто жартують і вигадують нестандартні завдання. Викладають і пояснюють все дуже ретельно, з розумінням ставляться до проблем з документами. Тому без проблем відпускають з пар якщо є термін до державних установ.

Як влаштовано навчання у підготовчому коледжі, порівняно з українською школою?

В цілому відмінностей з навчанням в українській школі не так багато. На уроці відбувається розбір нового матеріалу, декілька завдань на закріплення вивченого додому. Але викладачі цінують не тільки виконання завдань вдома, а й активність на уроці.

Чи складно було навчатися на T-курсі?

Навчання вимагає постійних самостійних опрацювань. Рівень математики і фізики на Т-курсі дуже високий. Краще за всіх себе почувають одногрупники з математичних класів. Іншим доводиться багато вчити самостійно.

Що можете порадити тим, хто хоче навчатись у Вашому підготовчому коледжі?

Для комфортного навчання потрібні лише бажання і знання мови. Чим вище рівень мови, тим легше буде розумітися з вчителями і одногрупниками.

Як шукали житло?

Житло знайти дуже складно. На чергу в університетський гуртожиток треба ставати якомога раніше, але отримання там місця не гарантоване. На даний момент я вже п’ятий місяць у черзі у гуртожиток при ТУ Дармтштадта. Один раз проходила співбесіду у приватний гуртожиток, але не пройшла за віком (мені тільки 17, а треба 18). Гарним є варіант пошуку кімнати в WG (Wohngemeinschaft). Перший місяць я проживала у готелі, потім у кімнаті з Airbnb. Зараз знімаю кімнату у німецькій родині.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка