SK_Bochum_Startstudy
Опубликовано 18.11.2022

Подготовительный колледж Бохум, курс Т

Мене звати Даша. Я задоволена навчанням у підготовчому колежді Бохум на Т курсі. Мені пощастило з житлом, моя кімната у гуртожитку за 8 хвилин від коледжу.

Бохум дуже красиве, зелене і затишне, повне студентів місто. Тож у цьому велика його перевага. Класно те, що тут цілий величезний кампус, і ти як студент отримуєш доступ до всього (наприклад, бібліотеки чи студентських кафе, поліклініки тощо).

Студентів з України в нашій групі троє, та ще троє на паралельному потоці. А в цілому групи дуже інтернаціональні.

Підготовчий коледж Бохум не великий, адже в ньому лише один технічний курс (T-kurs), але це теж непогано, адже більше уваги приділяється кожному студенту. Викладачі класні, навіть я б сказала, веселі та дуже добре пояснюють, особливо з математики та хімії. Хоча предметів, що вивчаються, в підготовчому коледжі не так багато, все одно кількість завдань досить велика.

Ми вивчаємо: математику (розділена на дві частини: вектори та аналізи), фізику, хімію, німецьку (теж на дві частини поділено: Lesen+Grammatik, Hören+Textproduktion. Також у нас є Projekt Unterricht з німецької та за бажанням — Інформатика.

Найдивніше, що іноді може бути навіть трохи нудно, адже, наприклад, заняття з німецької розраховані, я б сказала, більше на рівень В1-В2, хоча в клаузурах і fsp потрібно вже С1.

Заняття тривають лише до 13:20, у деяких випадках до 15:20, якщо є Projectunterricht. І тому залишається ще час, наприклад, на додаткові заняття (наприклад, підготовка до іспиту С1) або в деяких для роботи. Ось так ось)

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона *

Дата и время звонка