review20
Опубликовано 17.11.2014

Пелех Андрій, 21 рік

Johannes Gutenberg-Universitaet Mainz

Магістратура, програма англійською мова: International Economics and Public Policy

Університет великий, сучасний, складається з багатьох корпусів та інших будівель, аудиторії оснащені новітньою технікою (приклад лекційної зали в корпусі економіко-юридичних наук).

В мене в групі чи більш правильно – потоці, є німці та студенти інших національностей: від Індонезії до США.

На 2007 рік університет Йоганна Гутенберга займає в Німеччині перше місце по обміну студентами із зарубіжними вищими навчальними закладами. Тому не варто переживати, якщо ти не знаєш німецької мови – порозумітися завжди можна буде з кимось. Крім того, в університеті надають безкоштовні курси німецької мови для іноземних студентів.

Зокрема, в університеті надані всі необхідні зручності для студентського життя: студентський проїзний (тобто транспорт по всій федеральній землі протягом семестру буде абсолютно безкоштовним), пристрої для сканування і друку, інтернет-портал з навчальними матеріалами (лектори завантажують слайди лекцій на сайт, де їх можна закачати і роздрукувати особисто для себе).

Позитивним моментом є той факт, що університет, крім того, щоб викласти основний матеріал з програми навчання, націлений ще й на те, щоб згуртувати студентів, сприяти утворенню контактів та розвитку комунікативних навичок кожного – дуже часто наголошується, що проекти чи домашнє завдання краще робити в групах, щоб спілкуватися, ділитися досвідом і допомагати одне одному.

Для поціновувачів спорту в університеті знаходиться великий спортзал, басейн вартістю відвідування всього 1€, низка інших спортивних секцій.

Тому хочу виразити особливу подяку освітньому агентству START за оперативну, швидку, кваліфіковану та професійну допомогу в організації вступу на магістерську програму. Олександра та Анастасія протягом всього періоду подання документів надавали кваліфіковані поради та відповідали на всі питання ясно і чітко.

Тепер вживаюсь тут, заводжу нових друзів і ні на хвилинку не розслабляюсь з навчанням: спочатку воно тут важке, але ж яке цікаве)

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка