Medizin_TU Dresden_Startstudy
Опубликовано 12.03.2023

Наталия Р., 20 лет

TU Dresden, Medizin

Мене звати Наталя і я — студентка медичного факультету ТУ Дрезден.

Мріяти про навчання в Німеччині я почала з 9 класу. Шлях до вступу в університет розпочався з інтенсивного вивчення німецької мови. Батьки тим часом збирали інформацію та шукали освітню агенцію, яка б принаймні могла дати розуміння процесу вступу. Та жоден з посередників навіть не наважувався братися за вступ на «Медицину», всіляко відговорюючи нас від цього і що це практично нереально з огляду на те, що це найважчий вступ в Німеччині.

Проте влітку минулого року доля подарувала нам помічника — агенцію «Startstudy». З першої телефонної розмови ми зрозуміли, що все можливо і я маю великі шанси на вступ на омріяний напрямок. Вже за кілька днів я мала детальний план підготовки та покрокові інструкції: тести, довідки, виписки і тд. Особливо хочу подякувати моєму менеджеру Тетяні за постійну підтримку, безпосередню участь і співпереживання за наш успіх. Незважаючи на складні умови сьогодення ми були на постійному контакті і крок за кроком йшли до реалізації наших планів. 

Найскладніше, що було у цьому процесі — це очікування результатів після подачі документів… І ось — я вже вибираю університет. Я отримала запрошення від 5 університетів: ТУ Дрезден, ЛМУ Мюнхен, Эрланген-Нюрнберг, Фрайбург та Гіссен.

Далі — подача документів на зарахування, пошук місця проживання, переїзд, реєстрація — знову все за підтримки Тетяни.

Зараз я адаптуюсь до життя в Німеччині. Більшість часу займає навчання, хоча воно не є надто складним (можливо через те, що певні теоретичні знання я вже отримала в українському виші). Дрезден — дуже красиве та комфортне місто. А університетська клініка просто вражає…  

Я вдячна, що пройшла нелегкий шлях вступу разом із «Startstudy» і рекомендую всім, хто планує навчання у Німеччині, скористатись їхньою підтримкою і допомогою.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка