review63
Опубликовано 11.09.2015

Микола, 21 рiк

did deutsch-institit Frankfurt, мовна школа

Рік тому я поставив собі за мету поїхати на магістратуру в Європу. Оцінивши своєї можливості я вирішив, що краще буде зробити це в одній із німецькомовних країн. Я почав вчити німецьку і все начебто було окей, але я довго не міг визначитись куди саме краще буде поїхати, і головне, наскільки це все реально. Я досить добре вивчив пропозиції агентств через інтернет, багато дзвонив, ну загалом складалося враження що люди самі б на моєму місці не визначились  куди краще їхати чи в Австрію чи в Швейцарію чи в Німеччину.

Після дзвінка в START  в мене вже не було сумнівів куди їхати, я розумів чому, і що я маю робити.Власне після цього питання щодо вибору агентства відпало саме по собі.

Отже, тепер про мої два місяці в Франкфурті. Якщо коротко, то було неймовірно круто. Я відкрив для себе інший світ. Це дуже компактне і зручне для життя місто. І тут є на що подивитись, до того ж тут не такий сильний діалект. Освоївшись за тиждень, я вже міг робити в цьому місті все що завгодно, а ще через тиждень не складало особливої проблеми поїхати самому в інше місто. І тут понеслось як то кажуть. Не буду перераховувати всі міста в яких я був, опишу лише загальні враження. Що таке студентська поїздка в інше місто мабуть знає кожен, але що таке поїхати в інше місто з людьми з Бразилії, Японії, Швейцарії, Іспанії, Італії, Туреччини, Словенії- це неймовірний досвід та емоції. А відчуття коли ви їдете в поїзді, поряд сидить іспанець, з переду дівчата з Польщі та Білорусії, і ви всі разом смієтесь з того як Італієць тролить Швейцарку, це треба просто там бути. А якщо ви ще хочете почути як Італійці співають пісні групи Друга Ріка, а Бразильці в Австралійському  барі за переглядом матчу Севілья- Барселона кажуть «Будьмо», то вам необхідно влітку спланувати собі декілька тижнів в sprachschule. Щодо самого навчання, то воно досить добре організовано. Викладачі привітні, завжди готові допомогти. Є в цій школі також центр самоосвіти, де завжди розкажуть і покажуть все на пальцях до дрібниць, що не зрозуміло. Якщо ви ще досі сумніваєтесь чи треба це робити, кажу одразу воно того варте.Мої комунікаційні навички в німецькій стали на порядок вище.

Також хочу виразити особливу подяку агентству START. Місто яке мені підібрали для навчання підійшло мені ідеально. Сім’я попалась напевно найкраща з усіх що були, все було зібрано та подано вчасно, мені сподобалось. Сподіваюсь, що скоро тут з’явиться ще один мій відгук вже щодо вступу на магістратуру.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка