rewiew63
Опубликовано 11.09.2015

Микола, 21 рiк

did deutsch-institit Frankfurt, мовна школа

Рік тому я поставив собі за мету поїхати на магістратуру в Європу. Оцінивши своєї можливості я вирішив, що краще буде зробити це в одній із німецькомовних країн. Я почав вчити німецьку і все начебто було окей, але я довго не міг визначитись куди саме краще буде поїхати, і головне, наскільки це все реально. Я досить добре вивчив пропозиції агентств через інтернет, багато дзвонив, ну загалом складалося враження що люди самі б на моєму місці не визначились  куди краще їхати чи в Австрію чи в Швейцарію чи в Німеччину.

Після дзвінка в START  в мене вже не було сумнівів куди їхати, я розумів чому, і що я маю робити.Власне після цього питання щодо вибору агентства відпало саме по собі.

Отже, тепер про мої два місяці в Франкфурті. Якщо коротко, то було неймовірно круто. Я відкрив для себе інший світ. Це дуже компактне і зручне для життя місто. І тут є на що подивитись, до того ж тут не такий сильний діалект. Освоївшись за тиждень, я вже міг робити в цьому місті все що завгодно, а ще через тиждень не складало особливої проблеми поїхати самому в інше місто. І тут понеслось як то кажуть. Не буду перераховувати всі міста в яких я був, опишу лише загальні враження. Що таке студентська поїздка в інше місто мабуть знає кожен, але що таке поїхати в інше місто з людьми з Бразилії, Японії, Швейцарії, Іспанії, Італії, Туреччини, Словенії- це неймовірний досвід та емоції. А відчуття коли ви їдете в поїзді, поряд сидить іспанець, з переду дівчата з Польщі та Білорусії, і ви всі разом смієтесь з того як Італієць тролить Швейцарку, це треба просто там бути. А якщо ви ще хочете почути як Італійці співають пісні групи Друга Ріка, а Бразильці в Австралійському  барі за переглядом матчу Севілья- Барселона кажуть «Будьмо», то вам необхідно влітку спланувати собі декілька тижнів в sprachschule. Щодо самого навчання, то воно досить добре організовано. Викладачі привітні, завжди готові допомогти. Є в цій школі також центр самоосвіти, де завжди розкажуть і покажуть все на пальцях до дрібниць, що не зрозуміло. Якщо ви ще досі сумніваєтесь чи треба це робити, кажу одразу воно того варте.Мої комунікаційні навички в німецькій стали на порядок вище.

Також хочу виразити особливу подяку агентству START. Місто яке мені підібрали для навчання підійшло мені ідеально. Сім’я попалась напевно найкраща з усіх що були, все було зібрано та подано вчасно, мені сподобалось. Сподіваюсь, що скоро тут з’явиться ще один мій відгук вже щодо вступу на магістратуру.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона *

Дата и время звонка