Startstudy_BHT Berlin
Опубликовано 15.11.2023

Анна К., 20 лет

Berliner Hochschule für Technik (BHT)

Привіт, мене звати Аня і я студентка першого курсу BHT Berlin факультету медіа інформатики.

Перші думки про навчання у Німеччині зʼявилися ще в 11 класі. Після школи я вступила до Національного університету «Львівська Політехніка», де успішно закінчила 4 семестри. Проте, коли я навчалася на 2 семестрі, неочікувано для всіх почалася повномасштабна війна в Україні і я вимушена була виїхати у Німеччину, а саме в місто Берлін. Тоді й почався мій шлях до вступу у німецький ВНЗ. Дві невдалі самостійні спроби, нерви, переживання і жодного результату…

Тоді мої батьки, які проживають у Львові, знайшли чудового помічника — агенцію «Startstudy». Я вважаю, що це доля, адже був пройдений непростий шлях. Всі документи вже були готові, залишався найскладніший та найважливіший момент — подати їх і зробити все можливе, аби були всі шанси на омріяне навчання у Німеччині. Агенція підготувала детальний план та покрокову інструкцію для успішного вступу.

Особливу подяку хочу виразити менеджеру Тетяні за постійну підтримку та зворотній звʼязок. Будь-які нюанси завжди вирішувалися з нею, оперативно та професійно. Ми разом, крок за кроком, йшли до реалізації наших планів.

Найскладніше, що було у цьому процесі — це очікування результатів після подачі документів… І ось — я вже обираю університет. Коли отримала запрошення від перших університетів, не вагаючись обрала BHT Berlin, адже саме там була спеціальність, яка лежить мені до душі — медіаінфоматика.

Далі — подача документів та зарахування. Дуже полегшило цей процес моє перебування у Берліні та наявність житла. Я впевнена, що без підтримки та супроводу агенції «Startstudy», було б ще багато невдалих спроб та провалів. Вони роблять колосальну роботу, адже насправді, є набагато більше нюансів, аніж видається спочатку.

Я вдячна, що обставини склалися саме так і зараз я можу насолоджуватися своїм омріяним навчанням в берлінському ВНЗ.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка