review69
Опубликовано 04.04.2020

Анна Г., 19 лет

Charite – Universitaetsmedizin Berlin.

Мрії повинні здійснюватися! Дякую сім’ї StartStudy за те, що стали провідниками вивчення Медицини в університеті моєї мрії — Charité – Universitätsmedizin Berlin.

На початку співпраці з агенством у мене був високий рівень володіння німецькою мовою, атестат з відзнакою, нагороди та дипломи, але бракувало найважливішого — стратегії.
Уже після першої консультації я отримала не просто план з послідовними діями, а непохитну впевненість у власних силах, адже я звернулася до професіоналів своєї справи!
Усі хвилювання, сумніви та страхи зникали після розмови з Олександрою та Тетяною, адже вони дружелюбно консультували щодо будь-якого питання та допомагали у вирішенні труднощів. Це дозволило мені сконцентруватися на навчанні та не хвилюватися щодо дедлайнів та правильності оформлення документів . Досвід та компетентність компанії дозволили уникнути багатьох помилок та отримати омріяний лист — запрошення на навчання.

Завдяки нашій співпраці я стала студенткою одного з найстарішіх медичних університетів в Європі,який лідерує у світових рейтингах ВНЗ та відзначається найвищим рівнем підготвки медиків.

Дякую за якісну роботу та підтримку! Чіткість, довіра, впевненість — ось основні принципи роботи StartStudy. Радію, що доленосно я звернулася саме до вас!
А майбутнім студентам раджу не вагатися та сміливо досягати своїх цілей, але краще, якщо вас скерують компетентні люди 🙂

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Заказать звонок

Ваше имя *

Ваш номер телефона с мессенджером *

Дата и время звонка