Carl Duisberg канікулярні програми

kanikuly9

Carl Duisberg канікулярні програми –  це програми для дітей і молоді в місті Радольфцелль на Боденському озері. Ці програми об’єднують заняття з німецької мови з приємним проведенням часу. В навчальний курс вхидть наступне: заняття, проживання, харчування, активна програма вільного часу, і т.д. Дитина буде постійно перебувати під наглядом дорослих.

Програми:

  • Літній канікулярний курс для молоді від 15 років– 24 години в тиждень, для всіх рівнів володіння мовою, група 5-15 осіб. Тривалість: від 2-х тижнів. Проживання в гуртожитку Carl Duisberg або в родині з харчуванням. Дозвілля: плавання, пляжний волейбол, катання на роликових ковзанах, скелелазіння, прогулянки на велосипедах, екскурсії тощо.
  • Літній футбольний табір для дітей від 11 до 14 років– заняття 20 годин на тиждень. Курс 2-3 тижні. Група 8-15 чоловік. Розміщення в футбольному таборі на території клубу FC 03 Radolfzell. Футбольні тренування по 10 годин на тиждень. Після закінчення видається свідоцтво про закінчення курсу і Грамота футбольної школи.
  • Танцювальний тібір для дітей від 11 до 14 років– 24 години занять на тиждень + 10 годин танцювального тренінгу на тиждень. Курс 2-3 тижні. Після закінчення видається свідоцтво про закінчення курсу і Грамота школи танців.
  • Зимова пропозиція для молоді 15-17 років– поєднує в собі заняття з німецької мови 24 години на тиждень і катання на лижах і сноуборді в Альпах. Група 5-15 чоловік. Заїзди в січні і лютому.
Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час