Навчання англійською безкоштовно

uchebaang

У Німеччині існує досить велика кількість безкоштовних англомовних програм.

Особливості англомовних програм:

  • Пропонуються в державних і приватних університетах
  • Плата в семестр у державному ВНЗ в середньому від 100 до 350 євро за семестр
  • Великий вибір програм для ступеня «Магістр»
  • Є програми для ступеня «Бакалавр»

Навчаючись на англомовній програмі в державному Університеті, плата за семестр становить, в середньому, від 100 до 350 євро за семестр!!! Така мала плата обумовлена ​​тим, що більшість університетів Німеччини фінансуються державою. Одночасно з тим, студенти мають величезні пільги, починаючи від користування громадським транспортом і дешевим медичним страхуванням, закінчуючи великими знижками на різні культурні заходи і музеї. Знижки студентам в Німеччині надаються майже усюди. Таким чином, студенти мають чудову можливість отримати вищу освіту англійською мовою  майже безкоштовно, в одній з найуспішніших і заможних держав – у Німеччині.

Вибір спеціальностей англійською мовою досить великий, проте, не з усіх напрямків. Якщо Ви хочете навчатись у Німеччині англійською мовою, тоді необхідно надати підтвердження  про складання іспиту з англійської мови, зазвичай, TOEFL або IELTS.

Щоб дізнатися, чи можна навчатися в Німеччині на безкоштовній програмі англійською мовою з Вашої спеціальності, звертайтеся до освітньої агенції Startstudy вже зараз, і наші менеджери із задоволенням Вас проконсультують.

Освітня агенція Startstudy має багаторічний успішний досвід в супроводі при вступі, також і на англомовні програми в державних ВНЗ. Дуже важливою є висока оцінка з диплому бакалавра для вступу на безкоштовну англомовну програму «Магістр» до Німеччини.

Ми пишаємося тим, що змогли допомогти зі вступом і втілити мрії навіть тих студентів, чия оцінка була задовільна. Завдяки індивідуальному підходу наша освітня агенція Startstudy допоможе Вам втілити і Ваші мрії в реальність!

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час