Підготовка до Тестдаф, Гете сертифікатів А1-С1

Підготовка до мовних сертифікатів Гете А1-С1 (Goethe Zertifikat A1-C1) проводиться протягом усього року за запитом студента. Тривалість підготовки від 20 до 60 академічних годин (залежить від рівня). Вартість 300 грн за 1 академічну годину (45 хв.).

Ми проводимо підготовку до ТестДаФ безпосередньо перед кожним іспитом. Допуском до підготовки є наявність знань німецької мови на рівні не менше, ніж В2-С1. Тривалість підготовки – залежить від інтенсивності занять з кожним студентом. Заняття з підготовки до ТестДаФ та Гете сертифікатів, проводяться індивідуально.

Опис іспиту

Тестдаф – це іспит з німецької мови для іноземців, які хочуть вчитися в німецьких ВНЗ або отримати сертифікат про знання мови, який визнається в усіх німецьких ВНЗ. Іспит розробляється і перевіряється в інституті TestDaf в Хагені, а проводиться в ліцензованих екзаменаційних центрах по всьому світі майже в 80 країнах.

Існують три рівні оцінювання TestDaf:

  • TDN 5
  • TDN 4
  • TDN 3

Іспит складається з чотирьох частин, і якщо по кожній з них ви досягли рівня TDN 4, то ви можете починати навчання в будь-яких ВНЗ Німеччини (якщо звичайно виконані інші вимоги). TDN 3 – найнижчий рівень, який підходить для навчання тільки в деяких німецьких ВНЗ, і лише за окремими спеціальностями.

Всі теми і завдання іспиту беруться з різних областей вищої школи, тому що іспит розрахований на всіх, незалежно від обраної спеціальності.

Іспит складається з чотирьох частин:

  • Читання (Три тексту для читання з 30 завданнями). Час – 60 хвилин
  • Аудіювання (Три аудіо-тексту з 25 завданнями).Час – 40 хвилин
  • Письмова мова (Одне письмове завдання).Час – 60 хвилин
  • Усне мовлення (Сім розмовних завдань).Час – 30 хвилин

Тривалість іспиту в цілому (без перерв): 3 години 10 хвилин

Скільки коштує TestDaF? Іспит платний, але в кожній країні ціна варіюється, тому ціну треба уточнювати в екзаменаційному центрі. Станом на 2020 рік, вартість іспиту в Україні становить 145 євро.

Реєстрація на здачу іспиту. Письмову заяву потрібно подавати в обраний екзаменаційний центр. В Україні ці центри є в Києві, Одесі та Харкові. Формуляр можна отримати в центрі тестування або завантажити (herunterladen) з TestDaF-порталу і потім віддати в екзаменаційний центр разом з «Інструкцією для учасників іспиту».

Про терміни закінчення прийому документів (6 тижнів до іспиту) можна також довідатися в екзаменаційних центрах. Під час цього періоду можна забрати свою заяву про участь в іспиті, але тоді до 20% вартості може бути утримано екзаменаційним центром. Якщо ж Ви заявляєте про неучасть в іспиті після закінчення терміну реєстрації, то гроші не повертаються.

Процедура отримання сертифікату TestDaF. Сертифікат з оцінками надсилається поштою через 6-8 тижнів після іспиту центром, в якому був зданий іспит. На зворотному боці стоїть опис результатів в кожній частині іспиту, яке дозволяє Вам точно оцінити Ваші мовні навички.

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час