Німецька мова по скайп

germanlang

Курси німецької мови по Skype – це прекрасна можливість вивчення німецької мови, не виходячи з дому чи офісу при цьому, не втрачаючи якість підготовки. Займатися німецькою мовою по Skype може будь-хто, досить мати необхідне обладнання (комп’ютер або ноутбук і гарнітуру).

Варто відзначити, що популярність даного способу вивчення німецької мови зросла в рази. Це обумовлено тим, що темп життя зростає, і недолік часу не дозволяє приділити достатньо часу заняттям. Тому, не витрачаючи в середньому 1-2 години на дорогу до курсів з німецької мови, Ви цей час присвячуєте його вивченню.

Освітня агенція Startstudy пропонує вивчення німецької мови по Skype за зручним для Вас графіком в індивідуальному порядку. Крім того, при високій інтенсивності, можна комбінувати заняття по Skype із заняттями в офісі. Перед початком занять проводиться тестування, після чого складається індивідуальний графік занять з німецької мови.

Вартість 1 академічної години 250 грн.

1 академічна година – це 45 хвилин

Запис на курси проводиться будь-яким зручним для Вас способом

 

Ідеально підходить для тих, хто вступає до Німеччини, але при цьому повинен паралельно мати високу успішність в школі чи університеті, а саме для:
– Школярів, які хочуть вступати до Німеччини. Особливо, це стосується тих, хто у випускному класі, і кому необхідно якісно підготуватися, як до іспиту з німецької мови, так і до випускних іспитів
– Студентів, яким важливо для успішного вступу мати високий середній бал
– Працівників компаній, яким необхідні знання німецької мови для роботи
– тих, хто проживає в інших містах, де складно знайти хорошого викладача або курси німецької мови

 

Ваша заявка на обратный звонок принята.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я *

Ваш номер телефону *

Дата та час